2733
2739
عنوان

دکتر عاطفه فتاحیان متخصص زنان

2451 بازدید | 7 پست

سلام خانومای اصفهانی کسی به تازگی پیش ایشون رفته یا قبلا تحت نظرش بوده یا زایمان کرده پیشش؟

اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم بهم بگین  

سلام عزیزم شما پیش خانوم دکتر فتاحیان رفتین؟

خوب بود؟

میشه اگه اطلاع دارین راهنماییم کنین ممنون❤

خدای مهربونم، کنجدمو بهم داد، مثل معجزه..میشه برای به سلامت دنیا اومدنش یه صلوات مهمونش کنین💚
سلام عزیزم شما پیش خانوم دکتر فتاحیان رفتین؟ خوب بود؟ میشه اگه اطلاع دارین راهنماییم کنین ممنون❤

سلام عزیزم من دیگه پیشش نرفتم یعنی یه بار رفتم خوبم بود ولی من خیلی مشکل داشتم و یه زایمان زودرس هم داشتم رفتم پیش عالیدوست و البته زایمانم رو با طالبی انجام دادم فتاحیان دو تا دیگه پیشش رفتن و خیلی ازش راصی بودن میدونم الان دل تو دلت نیس و دنبال یه دکتر عالی هستی ولی هرچقدر هم بگردی بازم دکتر خوب و عالی که همه چیزش عالی باشه بنظرم نیس و هر دکتری یه چیزیش بلاخره ادمو ناراحت میکنه ولی شما خودت باید با دکترت راحت باشی تا بتونه برات سخت نگذره من پیشنهاد میکنم پیش هر سه تا  کتر برو و خودت تصمیم بگیر با کدوم راحتی و اینکه هیچ علامتی رو توی حاملگی ندید نگیر حتما با تاکید به دکترت بگو این شرایط رو داری چون همه دکترا دیگه براشون عادی شده و خیلی دقت نمیکنن خودت همه چیزتو در نطر بگیر و با دکترت در میون بزار

ان شااکه خوب زایمان کنی اگه هفته ات بالا نیس هم میتونی پیش لباف بری دوستم پیشش بود و خیلی راصی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من دیگه پیشش نرفتم یعنی یه بار رفتم خوبم بود ولی من خیلی مشکل داشتم و یه زایمان زودرس هم ...

نه لباف هم خيلي دقت نداره رو مشكلات تو دوران بارداري خودش شايد خوب باشه ولي كادري كه انتخاب كرده از منشي و ماماش بگير تا سونوگرافي هايي كه معرفي ميكنه همه ناوارد هستن. كلا هرچيزي يا مشكلي رو كه بهش ميگي ميگه طبيعيه و از روش رد ميشه 

لطفا براي سلامتي دخترم صلوات ميفرستين؟🙏🏻
2728

سلام خانمای عزیزراجب خانم دکترعاطفه فتاحیان نظرخواستیدمن تجربه دردناک خودم براتون میگم که دیگران مثل من اسیب نبینن حدودادوسال پیش به دلیل خونریزی رفتم مطب دکترفتاحیان ایشون دودفعه من عمل کردن حال من بدترشدبعدگفتن بایدبیایددستگاه هورمونی بزارم برات گفتم باشه خانم دکترایشون برام گذاشتن تا بیست روزخونریریم ده برابرشد بماندچندملیون خرجم شدرفتم مطب گفتم بدترشدم داشتم میمردم ازبس بی جون شده بودم بعدگفتن تو رحمت ایرادداره فقط باید تخلیه کنی رحم تو بعدرفتم دکتری دیگه ازهمان موقع تنظیم شدپریودیم واقعا شش ماه دستم بندبیمارستان بودمن واقعا عاشق اخلاق ایشون بودم چون وقت میگذاشت دلسوزبودولی متاسفانه تجربه کافی نداشت باتشکرازعزیزان 

سلام خانمای عزیزمیخواسم تجربه تلخ خودم درموردخانم دکترعاطفه فتاحیان بگم اخلاقش خوبه ولی تجربه کافی نداره دوسال پیش من موش ازمایشگاهی کرده بودمن دودفعه عمل کردبعدخوب نشدم بدترشدم گفت بایدرحم تودربیاری بعدازاون رفت دکتری دیگه گفت نیازی نداری به تخلیه رحم ولی داغونم کرد

بله من پیش ایشون رفتم هر چی بهشون راجع به ترشحات غیر عادی تذکر دادم گفتن طبیعی هست و متاسفانه عفونت بود و باعث پاره شدن کیسه آب جنین شد و در ۴ ماهگی با اینکه جنین سالمی بود فقط تونستم دستای کوچیکش تو دستم ببینم. البته بسیار مفصل و دردناک تر رفتار ایشون بود. به شما پیشنهاد میکنم کسی رو انتخاب کنید ک داغ فرزندتون رو ب دلتون نزاره البته ایشون فرمودن از این جنین ها زیاد جلو من میمیره تو هم یکی.

2740