2733
2739

خب

به نام خدا😁🌊

یه دوست دارم که حدود چن ماهه میش نمیدونم چن ماه با یه اقایی دوست شد(دوستم ۲۰ سالشه)

این اقا هم زیاد محل نمیداد بهش اونجوری ک من فهمیدم یه ماهه پیش الکی گذاشته رفته دوست بدبخت منم دق مرگ کرده دیگم نیومده دوستمم عاشق یه پسر دیگ شد ولی هنوز به اون فک میکرد برای منم تعریف میکرد یعنی به زور جلوی خودشو میگرف گریه نکنه بعدش امروز اون اقایی که اول گفتم برگشته...حالا دوستم نمیدونه چیکار کنه با همون پسر اولیه باشه یا بره سراغ اون یکی پسره

این تایپکم چون خودش خواست زدم😁🌸

نگین تو دخالت نکن تو زندگی مردم🙄💓

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستت ظرفیتش بالاست یه ماهه جایگزین کرده بهش بگو تو میتونی با هردوتاشون باشی🤣

😐

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
2728
دوستت ظرفیتش بالاست یه ماهه جایگزین کرده بهش بگو تو میتونی با هردوتاشون باشی🤣

از شوخی گذشته با اونی که دوستش داره باشه بهتره

یعنی همون پسر اولی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
از شوخی گذشته با اونی که دوستش داره باشه بهتره یعنی همون پسر اولی

پسر اولی یه ماه شده رفه الان برگشه😐😕

عزیزم اولیرو دوست نداشته!چون اگه ازته دلش دوست داشت دیگه کسیو نمیتونست جایگزینش کنه یا عاشق یکی دیگه بشه

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
2738
عزیزم اولیرو دوست نداشته!چون اگه ازته دلش دوست داشت دیگه کسیو نمیتونست جایگزینش کنه یا عاشق یکی دیگه ...

جایگزینش نکرده پسره رفته دوستمم بخاطر اینکه فراموشش کنه رفه با یکی دیگ ولی دوسش داره هنوز

جایگزینش نکرده پسره رفته دوستمم بخاطر اینکه فراموشش کنه رفه با یکی دیگ ولی دوسش داره هنوز

نمیدونم والا چی بگم ولش بابا خودتو عشقه همه پسراهمینن 

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
پسر اولی یه ماه شده رفه الان برگشه😐😕

خب اینو که نوشتی! الان چرا همش پوکر فیس میدی؟!🥴

رفته که رفته  یه دوری زده حالا برگشته دیگه🤨

اگه دوستت دوستش داره قبولش کنه حالشو ببره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خب اینو که نوشتی! الان چرا همش پوکر فیس میدی؟!🥴 رفته که رفته  یه دوری زده حالا برگشته دیگه🤨 ...

اخه من کلا پوکرم😂

کسی که یه بار رفته بازم میره

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

من عشقم ی بار ولم کرد چندین ماه ناله میکردم..بعددوستتون چ راحت سریماه یکی دیگ پیداکرد...هی روزگاررررر

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706