2737
2739
عنوان

سزارین یا طبیعی اپیدورال؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 142 پست
صددرصد سزارین..چرا نمیتونی ببندی ..من چندتااز زن داییام سزارین کردن شکم بند بستن ا مجردی بیشتر هیکلش ...

آره نگران هیکلمم هستم بخاطر همین میگم طبیعی ولی اگر واقعا شدنی بعد از سزارین شکمتو ببندی که عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین من خیلی راضی بودم وقتی بی حسی میزنن حواستونو پرت میکنن برای من که اینجور بود تمام مدت باهام ر ...

وای توروخدا بیشتر از زایمانت بگو 

کجا هستی کدوم شهری دکترت کی بود 

سلام منم زایمانم با بی حسی بود و سزارین شدم.اصلا وحشتناک نیست همش با دکترا شوخی میکردیم حرف میردیم.شکمم رو نبستم اما الان اصلا شکم ندارم .الان ک دیگه نمیزارن ب دلخواه خودتون سزارین رو انتخاب کنید.و تا جایی هم ک میدونم توی اپیدورال باید درد های اولیه رو بکشی بعد ک دیگه خیلی شدید شد ی بی حسی برات میزنن ک فکر نمیکنم زیاد هم موندگار باشه اثرش چون بی حسی ضعیف میزنن

2728

سزارین خوب نیس عمم رفت اون دنیا و اومد

مامانم سره ما طبیعی بود 16تا بخیه خورده بود😫

زن داییم بچش دنیا اومدنی اونقد انعطاف داشته اصلا بخیه نخورده ماشالله.کلا زایمان و دردش هم2ساعت کشیده

زن عموم 1شب دردش گرفته بود10صبح بچش دنیا اومد

خدافظ✋

منم سزارینم خیلی راحت بودم تواتاق عملم اینقدر دکترم باهام شوخی کردو حرف زدیم اصلا نفهمیدم کی تموم شد ...

ای جانم 

عزیزم واقعا شدنی نیست بعد از زایمان ببندی عفونت نمیکنه

من چون بار اولمه و درباره گشادی واژن خانوما هر کی یه چیزی میگه و میگن بستگی به بدن داره و... ترجیح م ...

منم سزارینو ترجیح میدم ولی دلم میخواد بی هوشم کنن بعد از عملم شکممو ببندم که تخت بشه

2740
منم سزارینو ترجیح میدم ولی دلم میخواد بی هوشم کنن بعد از عملم شکممو ببندم که تخت بشه

نگران شکم نباش دو هفته بعدش میبندی تخت میشه من که اصلا شکم ندارم بازم لباسای قبل بچه دارشدنو راحت اندازم هست

ولی این سزارین فقط تو ایران مده. تو خارج فقط طبیعی مگه که واقعا مشکل جدی باشه. کلا ما ایرانیا از این ...

عین شیر بدنیا میارن بخدا نمیدونم چیکار میکنن من تو اینستا خیلی دیدم دوسه دقیقه فشار میدن میاد بیرون نه گریه ای نه آه و ناله ای فقط زور میزنن نمیدونم از چه جنسین

فک کنم خیلی ورزش میکنن و به خوراک هم بستگی داره

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...