2733
2739
عنوان

سزارین یا طبیعی اپیدورال؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 142 پست
سلام عزیزم آره بابا همون روز شوهرم گفت بیان خونمون بهشون گفت پدرشوهرم که هیچ واکنشی نشون نداد انگار ...

گلم نمیخواد از الان بفکر زایمان باشی از ماه هشت به بعد باتوجه به وضعبت جسمی خودت باید نگاه کنی....کتاب ریحانه بهشتی و داری؟یا تو نت سرچ کن دعا ها و سوره هایی که هرماه بخونیو بخون...فکرتو رهاکن...استرسو ول کن...ولش کن...از ماه هشت و نه به بعد بهش فکر کن....حوصله داریا

عاشق امام رضا......عاشق ایران.....عاشق حجاب....عاشق مردم ایران....بدون اینها میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم که بستگی به بنیه ادم داره عزیزم چه سزارین چه طبعیش ولی من ۴تا زنداییمام خاله هام دختر داییم ...

آره واقعا گاهی میگم بیخیال درد سزارین بشم بهتره برای سلامت بچمم بهتره از اون طرف میگم نههههههههههههه هیکلم بهم میخوره لاقل بعد از طبیعی میتونم شکممو ببندم 

2731
آره واقعا گاهی میگم بیخیال درد سزارین بشم بهتره برای سلامت بچمم بهتره از اون طرف میگم نههههههههههههه ...

ن گلم بعدش تو خونه دراز نشست برو شکمتو ببند مراقب تغذیت باش هیچی نمیشه از فرم نمیوفتی

2740