2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بایک نفر هم نه با سه نفر دوستن
نمیدونم چرااااااااااااااااااااااا؟
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
2728
نفسسسسسسسسسسسسس
یه سر به کلوپ مازندرانیا بیااااااااااا بابااااااااااااا
از نظر من هم زن هر چی از شوهرش هم ناراضی باشه نباید اینکارو بکنههههههه
پذیرش سفارشات نمدی ای دی ت ل گ ر ا م : namaddo0oni@
2738
بیشتر بشینید شبکه فارسی 1 و زمزمه و از این جون چرندیات که فقط ساختنشون برای تخریف فرهنگ ما و قسم می خورم تو کشورهای خودشون اصلاًَ این سریالا روی آنتن نمی ره و خودشون نم از شبکه های ماهواره ای کشور های دیگه بهش دسترسی دارن و نگاه کنید تا زندگیهاتون بیشتر متلاشی بشه. من خودم توی خانواده کاملاًَ باز و بدون محدودیتی بزرگ شدم و همیشه راحت بودم ولی یه چارچوب ها و حد و مرز هایی وجود داره که آدما نباید پاشونو از اون درازتر کنند. وقتی عروس می ره خونه پدر شوهرش و اونجا همه نشستن دارن سریال مثلاًَ دروغ بزرگ و تماشا می کنن و هر هر می خندن به صحنه های خیانت زن و شوهر به همدیگه خوب دیگه اون پدر شوهر غلط می کنه اگه عروسش به پسرش خیانت بکنه بگه چرا؟ اگه حرفم اشتباه بهم بگید . من اصلاًَ با ماهواره و شبکه های جهانی هیچ مخالفتی ندارم مثلاًَ توی همین ماهواره برنامه های قشنگ چه فیلم و چه علمی و چه موزیک هست که خیلی لذت بخش ولی به نظر من ریشه این فسادی که جدیداًَ توی این دو سه سال اخیر توی ایران و مخصوصاًَ تهران به وجود اومده همین چند تا شبکه بی خودی با سریالای بی مفهومشونه..........
خیلی زشته... چه برای مرد چه برای زن
اگر کسی مشکلی داره و ازهمسرش و زندگیش راضی نیست بهتره تمومش کنه بعد بره دنبال رابطه جدید

البته یه حالت چهارمی هم وجود داره و اینکه بعضی ها مشکل روانی دارن وازینکه باچندنفر ارتباط داشته باشن لذت میبرن
که خیلی خطرناکه و تاآخر عمرشون نمیتونن اینکارو ترک کنن ممکنه توزندگی مشکلی هم نداشته باشن
هر کی از شوهرش ناراضیه طلاق بگیره چرا یه مرد دیگرو میاره تو تخت شوهرش اینجور زنا مریضن . شهوتشون به عقلشون غلبه می کنه می شن حیوان البته ببخشید یکم ید حرف زدم . واسه مرد هم همینطوره
2706