2752
2734

خانوما توروخدا اگه از بورس چیزی میدونین راهنماییم کنین تو شرایط بدی هستم واجبه که بفروشمش.میگن انگار مهلت فروش از طریق بانک تموم شد و بقیه باید از طریق بورس بفروشن من الان سجام ثبت نام کردم کد بورسی و احراز هویت و این مراحل رو هم طی کردن گارگزاریم مفیده ولی اصلا چیزی از بورس بلدنیستم از نت هم چیزی دستگیرم نشدخیلی پیچیده توضیح داده کسی می‌تونه راهنماییم کنه؟دعاتون میکنم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نفروش به ضررته. چندسال دیگه خیییییلی پوله

ببخشین من آزاد کردم قصد فروش ندارم از بپرسم چیزی نمی‌دونم حالا چند روزه همش شوهرم غرغر می‌کنه که چرا آزاد کردی همون غیر مستقیم بهتر بود ضرر میکنیم این حوری

2706