2733
2734
عزیزم میشه توضیح بدید آخه من هر کی رو میشناسم دست نزدم میگن غیر مستقیم بهتره بخدا اینقدر پشیمونم ای ...

من شوهرخالم کارمند بانکه و تو بورس خیلی ماهره همون اول به هممون گفت سریع مستقیم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه شعبه از کارگزاریت پیدا کن تو شهرت برو بفروش ِیا ببین تو سایتش شاید انلاین بشه فروخت

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
کدوم سایت بایدبرم؟میشه توضیح بدی دوست مهربونم؟

سایت کارگزاری مفید 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
من شوهرخالم کارمند بانکه و تو بورس خیلی ماهره همون اول به هممون گفت سریع مستقیم کنید

میشه از شوهر حالت بپرسی اگه توی سحام ثبت نام نکنیم ارزش سهام بالا میاره یا پایین میاد آخه یکی می‌گفت من اشتباه کردم باید یه پولی هم از جیب خودم بدم

2706