2733
2739
عنوان

عکس رنگی کلیه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 16086 بازدید | 41 پست
سلام،میدونم دیره برا جواب دادن،بنظرتون من فردا دخترم عکس رنگی کلیه داره ببرمش؟میترسم،عفونت ادراری ند ...

اگه مشکلی نداشت پس عکس رنگی برای چی میخواد دکتر؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا جواب بدین

جواب دادم عزیزم❤

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
قبلش عفونت ادراری داشت،الان دیگه نداره،ولی گفت باید بگیری

عزیزم اگه دکترگفته بگیرین..اصلا اذیت نمیشه..خیالتونم راحت میشه

دخترم چهار ماهشه،این ماده بد نیست براش؟دارم دیوونه میشم

نه بابا با ادرار دفع مبشه میره..روزی ۳۰تا کودک ونوزاد عکس میگیریم

2738
نه بابا با ادرار دفع مبشه میره..روزی ۳۰تا کودک ونوزاد عکس میگیریم

کدوم شهر وبیمارستانی؟من تهرانم،میرم بیمارستان طبی کودکان

خدایا شکرت برا نی نی که بهم دادی  
کدوم شهر وبیمارستانی؟من تهرانم،میرم بیمارستان طبی کودکان

عزیزم من شهرستانم..

سلام،میدونم دیره برا جواب دادن،بنظرتون من فردا دخترم عکس رنگی کلیه داره ببرمش؟میترسم،عفونت ادراری ند ...

عزیزمم عکسو انداختی؟؟؟

روزهای خوب ما در راه است❤
عزیزمم عکسو انداختی؟؟؟

من پسرمو شیش ماهگی بردم واسه عکس رنگی کلیه .سونوگرافی دکتر مهدیزاده .مختص کودکان ونوزادان. سوند میزارنو عکس میگیرن قبل وبعدشم باید استامینوفن وانتی بیوتیک بخوره .اولین باری که بعد از عکس ادرار میکنه هم پسرمن خیلی گریه کرد بمیرم براش ولی در کل خیلی سخت نیست 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من پسرمو شیش ماهگی بردم واسه عکس رنگی کلیه .سونوگرافی دکتر مهدیزاده .مختص کودکان ونوزادان. سوند میزا ...

عزیزممم منم انداختم ولی دهرویی ندادم. بهم‌نگفتن چیزی بده

روزهای خوب ما در راه است❤
من کارشناس رادیولوژیم..عکس رنگی راحتیه..نگران نباش..من شهرستانم..کدوم شهرین؟

دخترمنم فردا عکس داره برتی کلیه هاش یک سالشه  اقدانات خاصی لازمه قبلش رعایت کنم ؟ مثلا استامینوفن بدم یا داروی خواب اور؟

2706