2737
2739
عنوان

عکس رنگی کلیه نوزاد

16086 بازدید | 41 پست

سلام دوستان،

دکتر برای دخترم عکس رنگی از کلیه نوشته همون که سوند میذارن. کسی تجربه این کارو داره؟ بیهوش یا بی حس میکنن؟؟ کجا باید انجام بدم؟؟؟ بیمارستان مفید میگه به خاطر کرونا فعلا انجام نمیده، بیمارستان علی اصغر میگه مریض از بیرون دوماه دیگه وقت میدم. وافعا گیج شدم. کسی میتونه کمکم کنه.

روزهای خوب ما در راه است❤

پسر من ۲۰ روزش بود واسش سوند وصل کردن ک عکس بگیرن میگفتن کلیه هاش ورم داره ک چرت میگفتن الکی بچه مو عذاب دادن خدا ازشون نگذره جیگرمون خون شد😔

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کارشناس رادیولوژیم..عکس رنگی راحتیه..نگران نباش..من شهرستانم..کدوم شهرین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

میتونی نسخه رو بخونی؟عکس رنگی آی وی پی  انژیوکت میزنن ازاون طریق اولتراویست تزریق میشه ولی عکس رنگی وی سی یو جی سوند میزنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
میتونی نسخه رو بخونی؟عکس رنگی آی وی پی  انژیوکت میزنن ازاون طریق اولتراویست تزریق میشه ولی عکس ...

ببخشید من دیروز رفتم عکس رنگی. دکترمازیترومایشین داده و هیوسین و ناپروکسین. تا جن روز اینا رو بخورم؟ هیوسین ردزی سه تا.ناپروکسن روزی دو تا

پسر من ۲۰ روزش بود واسش سوند وصل کردن ک عکس بگیرن میگفتن کلیه هاش ورم داره ک چرت میگفتن الکی بچه مو ...

عزیزممم خیلی درد داره؟؟ کجا انجام دادین؟؟؟ چرا بی حس نمیکنن بعدم اینکه چقدر طول کشید؟؟؟

2740
من کارشناس رادیولوژیم..عکس رنگی راحتیه..نگران نباش..من شهرستانم..کدوم شهرین؟

من کرجم. ولی سوند درد داره. آخه چرا بیحس نمیکنن؟؟ یه بچه ۵ ماهه چطور میتونن سوند بزنن نمیذاره که. تکون میخوره جیغ میزنه

عزیزممم خیلی درد داره؟؟ کجا انجام دادین؟؟؟ چرا بی حس نمیکنن بعدم اینکه چقدر طول کشید؟؟؟

بله خیلی درد داره😔بیمارستان بستری بود واسه عفونت ادرار گفتن کلیه هاشم ورم داره همونجا بهش سوند وصل کردن حدود ی ربع طول کشید خاک برسرشون بعد از اینکه کلی بچم درد کشید گفتن ما دستگاهشو نداریم ک عکس بگیریم دعوا کردم باهاشون بچمم مرخص کردم بردم 

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
من کرجم. ولی سوند درد داره. آخه چرا بیحس نمیکنن؟؟ یه بچه ۵ ماهه چطور میتونن سوند بزنن نمیذاره که. تک ...

عزیزم اصلاااا نگران نباش..بهش سوند میزنن که اصلا درد نداره..ازطریق سوند سرم و اولتراویست وارد مثانه میشه پر که شد سوند رو درمیارن نوزاد حین ادرار عکس میگیرن چندتا وتمام..۱۵دقیقه بیشترطول نمیکشه

عزیزم اصلاااا نگران نباش..بهش سوند میزنن که اصلا درد نداره..ازطریق سوند سرم و اولتراویست وارد مثانه ...

امیدوارممم فقط این روزا زودتر بگذره. مرسی عزیزممم از دلگرمیت

بله خیلی درد داره😔بیمارستان بستری بود واسه عفونت ادرار گفتن کلیه هاشم ورم داره همونجا بهش سوند وصل ...

خدا ازشون‌نگذره. هبچ کارشون درست و حسابی نیست

عزیزم اصلاااا نگران نباش..بهش سوند میزنن که اصلا درد نداره..ازطریق سوند سرم و اولتراویست وارد مثانه ...

سلام،میدونم دیره برا جواب دادن،بنظرتون من فردا دخترم عکس رنگی کلیه داره ببرمش؟میترسم،عفونت ادراری نداشت سونوگرافی کلیه ومثانش سالم بود،چند باره نمونه ادرار میگیرم منفی هستش

خدایا شکرت برا نی نی که بهم دادی  
2706