2752
2734
میشه بگید الان در چه حالی هستید؟ متاهل یا مجرد؟ بچه دارید یا نه؟ چند تا و چند ساله؟ تحصیلات؟ شاغل؟ و کلا الان دلمشغولی تون چیه؟ آخه میدونید حس می کنم از هم سن و سالای خودم فاصله گرفتم و با یه عده همنشین شدم که فاصله سنی زیادی با من دارن. یه جورایی حس پیری بهم دست میده.
خب اول خودم شروع میکنم متولد 62 متاهل 20 سالگی ازدواج کردم و23 سالگی بچه دار شدم. پسرم الان 8 سالشه. لیسانسه و خانه دار ولی مامانای دوستای پسرم همه دهه پنجاهی هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پروانه جان مرسی که اومدی. شما شاغلی و به نظرم این که تو چه شهری زندگی کنیم و فرهنگ اونجا هم خیلی تاثیر داره مثلا تو شهری مثل تهران دخترای هم سن و سال ما هنوز مجردن
2706