2752
2734
عنوان

هم سن و سالای من الان کجان؟ متولدین 60- 65 لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 59 پست
مری موفق باشی خوبه که 13 ساله ازدواج کردی و یه پسر 5.5 ساله داری برا درس خوندن هم هیچ وقت دیر نیست یکی از دوستای من هم سن شماست دوتا بچه داره و بزرگه الان 13 سالشه.
اره دیگه منم اگه تو عقد بچه دار می شدم الان 12-13 سالش بود اما من نمی دونم چرا واسه بچه دار شدن انقدر تنبلم الانم شدیییییییییییید تحت فشارم واسه دومی تازه دختر باشه منم که کلا دم به تله نمی دم نمی دونم چرا اصلا دلم دومی نمی خواد هرچیم بم میگن پشیمون میشی نرود میخ اهنین در سنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من متولد 63 هستم 8 ساله ازدواج کردم یه پسر 7 ساله و یه پسر 7 ماهه دارم لیسانس آموزشی دارم خانه دارم منم فکر میکنم خیلی زود تو مشکلات زندگی افتادم احساس میکنم خیلی کم جوونی کردم
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
2731
سلام منم64 10ساله ازدواج کردم 2تا دختر دارم 7سال و نیمه و 2ساله به خاطر اینکه دختر اولمو حامله شدم از دانشگاه انصراف دادم و مجبور شدم به کاردانی رضایت بدم در حالی که رشتم کارشناسی بود از زندگیم راضیم فرصت درس خوندن به خاطر بچه هام پیدا نکردم ولی دیگه امسال میخوام یه تکونی به خودم بدم و بیفتم به ادامه دادن درسم
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...
سلام منم شهره هستم متولد 65 . 8 ساله ازدواج کردم . لیسانس حقوقم ولی کارم حسابداریه . 4 روز در هفت میرم سه جا حسابداری می کنم . نی نی ندارم متاسفانه . از زندکیم راضیم شکر حق . ولی پشیمونم زودتر بچه دار نشدم الان در حال اقدامم
آنچه کند او کند ما چه توانیم کرد ؟ یفعل مایشا و یحکم ما یرید است . پس سر تسلیم نه و توکل بر رب رحیم به .
سلام منم 62 12 ساله ازدواج کردم 23 سالم بود پسرم بدنیا اومد یه دختر تپلوووو 7ماهه شکمو هم دارم خونه دارم
قرص هایی که دل آدم را خوب می کنند هرگز نمی توانند جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند بگیرند.....
به نظر من اصلا نباید خودمون رو با دیگران مقایسه کنیم هر کسى موقعیت و شرایط خودش رو داره خیلیها هستن هم سن و سال من و بچه بزرگ دارن خیلیها هم هستن که هنوز ازدواج هم نکردن مهم اینه که در هر حال و وضعیتى که هستیم احساس رضایت داشته باشیم مثلا یکى ممکنه توى سن و سال من باشه و از ازدواجن نکردنش راضى باشه ولى من ترجیح دادم ازدواج کنم و الان دو تا بچه دارم اگه راضى نیستیم تقصیر خودمونه که هدفى براى خودمون نداشتیم یا اگر هم داشتیم تلاشى براى رسیدن بهش نکردیم و بعد از یه مدت به جایى مى رسیم که به هم سن و سالهاى خودمون نگاه مى کنیم که در چه حالى هستن و ما کجاییم و مقایسه کردن و حسرت خوردن و ... در حالی که اگه با هدف زندگی کنیم این مقایسه کردن ها برامون بى معنا میشه
2706