2752
2739
عنوان

بی بی چک منفی یعنی باردار نیستم ؟

123 بازدید | 18 پست

هشت روز از موعدم گذشته دیشب مطمعن بودم بخاطر کمر درد شدید پریودی پریود میشم اما پریود نمیشم به نظرتون آز بدم؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

منم عین تو بوذم کمر درد داشتم 10روزم از وقتم گذاشته بود بیبی دادم منفی بود آز هم دادم منفی بود همیشه بیبی مثبت بودنی حامله میشی

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داروی خاصی مصرف کردی؟؟  سابقه تاخیر داری؟؟

نه اصلا هیچکدوم سابقه تاخیرم قبلنا 1روز بوده هیچوقت به دو سه روز هم نکشیده 

منم عین تو بوذم کمر درد داشتم 10روزم از وقتم گذاشته بود بیبی دادم منفی بود آز هم دادم منفی بود همیشه ...

عزیزم یعنی پریود میشم؟

نه اصلا هیچکدوم سابقه تاخیرم قبلنا 1روز بوده هیچوقت به دو سه روز هم نکشیده 

سینه درد ...درد زیر شکم و اینا نداری؟؟ کلا علایم چی داری؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
عزیزم یعنی پریود میشم؟

خب چرا بی بی نمیزنی؟؟

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
عزیزم یعنی پریود میشم؟

من ک هنوزم نشدم شما برو اول آزمایش خون بده 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
سینه درد ...درد زیر شکم و اینا نداری؟؟ کلا علایم چی داری؟؟

درد شکمی داشتم تا پریشب ،سینه دردم هم 5روز پیش نوک سینه هام سفت و حساس شده بود بعد سه روز دیگه دردش کمتر شد ،سرگیجه ترشحات شیری 

عزیزم با این تعداد روز تاخیر اگه بی بی منفیه پس باردار نیستی

مرسی گلم آره خودمم این فکرو میکنم ولی فقژ موندم چرا اینقدر دیر پریود شدم تا حالا اینطوری نشده 

خب چرا بی بی نمیزنی؟؟

تا پریروز بی بی چک منفی شد برا این پرسیدم گفتم شایدکسی باشه که دیر بی بی چکش مثبت شده باشه