2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از آشناهامون ۴ بار سقط کرد دلیلش هم این بود که خونش غلیظ بود اصلا خون به جنین نمی رسید رشد نمیکرد سقط میشد پیش یه دکتر دیگه رفت متوجه این قضیه شد که الان بارداره هر روز رو شکمش سوزن میزنه که خونش رقیق شه به جنین برسه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2728
یکی از آشناهامون ۴ بار سقط کرد دلیلش هم این بود که خونش غلیظ بود اصلا خون به جنین نمی رسید رشد نمیکر ...

دکتر من سر آخری فقط آسپرین داد که باعث شد بازم سقط کنم. سه سقط متوالی. 

2740
اره حتما باید برم. ولی چون تهران نیستم میگم آزمایشا رو  انجام بدم یهو با جواب برم. فقط نمیدونم ...

راستش نمیدونم عزیزم حتما سوال کن ازشون همین آشنامون که سوزن میزنه دکتر بهش گفت اگه همون اول ژنتیک میرفتی متوجه میشدم تو چه ماهی سوزنو قطع کنی تا زایمانش باید بزنه شکمش همش کبود و سوراخ سوراخ شده بخاطر همین میگم حتما برو گلم که از ته دلم دعا میکنم راحت باردار شی و یه بارداری خیلی خوبی داشته باشی💟💟💟💟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش نمیدونم عزیزم حتما سوال کن ازشون همین آشنامون که سوزن میزنه دکتر بهش گفت اگه همون اول ژنتیک می ...

ممنونم عزیزدلم. لطف داری. ان شاء الله شما هم هر چی از خدا میخوای بهش برسی. 

دکتر من سر آخری فقط آسپرین داد که باعث شد بازم سقط کنم. سه سقط متوالی. 

دکتر تو عوض کن گلم کدوم استانی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قزوینم عزیزم. اره میخوام عوضش کنم اصلا برام خوب نبود.

اره حتما عوضش کن ولی اصلا نگران نباش گلم استرس نداشته باش مطمئنم این بار بارداریت به خوبی پیش میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706