2737
2739

من 

به پوستم و مو و ناخن میرسم

غذاهای چرب ممنوع شیرینی زیاد ممنوع

ورزشم تازه شروع کردم

روزی ۸ لیوان اب میخوام بنظرم خیلی تاثیر مثبت داره

از لحاظ روحی و فکری 

حرف دیگران اصلا برام مهم نیست ینی نسبت به قبل خیلی رشد  کردم

ادم های انرژی منفی زندگی م حذف کردم

خودمو به خاطر دیگران و حرفاشون قضاوت هاشون ناراحت نمیکنم

و مهم ترین چیز شروع کردم و میخام خیلی قوی نماز مو میخونم ک بنظرم منبع آرامش هست

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

😍😍😍😍😍😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمو دوست دارم خیلی ولی با پوستم مشکل دارم.مخصوصا پوست پارم در اثر ی کار اشتباه رنگ پوست پام تیر ...

سیب زمینی رنده کن بزار رو پاهات ، رنگش رو روشن میکنه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
يكي از پررنگترين هاش اينه كه كلا حرفايي كه بشنوم و توهين برداشت كنم اهميت نميدم بهشون و به قدري به خ ...

من خیلی تو تاپیکا میبینمت و دوست دارم 

ولی بنظرم خیلی خانوم و مهربون و دل نازکی هستی که  دوس داری خودتو اینجور مغرور و دل سنگ نشون بدی ولی خیلی احساسی و مهربونی😍

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
2742

استارتر جان...

من خودم رو خیلی دوست دارم با اینکه نه زیبایی انچنانی دارم و نه وضعیت مالی خیلی بالا و....

اما به علایقم احترام میزارم...به خودم اهمیت میدم...هر شب خودم رو بغل میکنم و به خودم یاداوری میکنم که چه کارهای خوبی امروز انجام دادم و بابت کادهای بدم خودم رو میبخشم.

جزیی از صورتم که عاشقشونم کک‌مک هام هستن هر صبح نگاشون میکنم و خدارو شکر میکنم بابتش

)از بچگی صورتم مثل انه کک مک داشت)

و در اصل چون اون شخصیت کک و مک داشت منم خوشم اومد ازشون🍃🍃🌷🌷 

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷

از بچگی اصن من میبایست مرکز توجه میبودم وگرنه سلیطه بازی در‌میاوردم 😂

کلا همه چیز حق منه و اگر کسی ادعا کنه حق من نیست سلیطه بازی😂

دور از شوخی اعتماد به نفسم خیلی خوب بود مثلا اصلا کنار کسی ننشستم و خودم از اول رانندگیو ‌تکی شروع کردم 

اگر کسی بخواد حقمو بخوره خعلی شیک مجلسی میشورمش میزارمش کنار وقتی تو کار هم بودم خیلی اعتماد به نفسم بالاتر رفت و خیلی بهتر از خودم دفاع کردم

2740
من خیلی تو تاپیکا میبینمت و دوست دارم  ولی بنظرم خیلی خانوم و مهربون و دل نازکی هستی که   ...

قربونت برم عزيزدلم لطف داري😍❤️

مهربونم واقعا و خيللي دلسوز هستم و خيلي وقتا هم دلم ميگيره با ناراحتيه بقيه خانما اكثرا همينطور هستن

ولي خب بدي هم ببينم ميشم يكي بدتر از خودشون 

يا حرفاي بي ربط و زشت و ناهنجاري و ... هم ببينم برخورد ميكنم كه باعث ميشه خيليا دشمن خوني تصور كنن منو😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من یسری خوابگاه بودم دیدم یکی از دوستام هم اتاقیاش نبودن این خانم زیبا اتاقش برق میزد.عدس پلو پخته بود ی سفره ینفره برای خودش پهن کرده بود توی ظرفای مناسب ترشی و مخلفات چیده بود خیلی منظم عدس پلوکشیده بود و خودشم خیلی شسته رفته نشسته بود پای سفره باآرامش داشت غذاشو میخورد.

این توی ذهنم مونده هنوز

قربونت برم عزيزدلم لطف داري😍❤️ مهربونم واقعا و خيللي دلسوز هستم و خيلي وقتا هم دلم ميگيره با ناراح ...

خدانکنه😍

میگم دیگه مغرور آنچنانی که خودشو بگیره نیستی 😍🥰

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
خدانکنه😍 میگم دیگه مغرور آنچنانی که خودشو بگیره نیستی 😍🥰

نه بابا خواهر هيچوقت خودمو نميگيرم براي كسي

😍😍😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706