2733
2734

من 

به پوستم و مو و ناخن میرسم

غذاهای چرب ممنوع شیرینی زیاد ممنوع

ورزشم تازه شروع کردم

روزی ۸ لیوان اب میخوام بنظرم خیلی تاثیر مثبت داره

از لحاظ روحی و فکری 

حرف دیگران اصلا برام مهم نیست ینی نسبت به قبل خیلی رشد  کردم

ادم های انرژی منفی زندگی م حذف کردم

خودمو به خاطر دیگران و حرفاشون قضاوت هاشون ناراحت نمیکنم

و مهم ترین چیز شروع کردم و میخام خیلی قوی نماز مو میخونم ک بنظرم منبع آرامش هست

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

😍😍😍😍😍😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خودمو دوست دارم خیلی ولی با پوستم مشکل دارم.مخصوصا پوست پارم در اثر ی کار اشتباه رنگ پوست پام تیر ...

سیب زمینی رنده کن بزار رو پاهات ، رنگش رو روشن میکنه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
يكي از پررنگترين هاش اينه كه كلا حرفايي كه بشنوم و توهين برداشت كنم اهميت نميدم بهشون و به قدري به خ ...

من خیلی تو تاپیکا میبینمت و دوست دارم 

ولی بنظرم خیلی خانوم و مهربون و دل نازکی هستی که  دوس داری خودتو اینجور مغرور و دل سنگ نشون بدی ولی خیلی احساسی و مهربونی😍

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
2731

استارتر جان...

من خودم رو خیلی دوست دارم با اینکه نه زیبایی انچنانی دارم و نه وضعیت مالی خیلی بالا و....

اما به علایقم احترام میزارم...به خودم اهمیت میدم...هر شب خودم رو بغل میکنم و به خودم یاداوری میکنم که چه کارهای خوبی امروز انجام دادم و بابت کادهای بدم خودم رو میبخشم.

جزیی از صورتم که عاشقشونم کک‌مک هام هستن هر صبح نگاشون میکنم و خدارو شکر میکنم بابتش

)از بچگی صورتم مثل انه کک مک داشت)

و در اصل چون اون شخصیت کک و مک داشت منم خوشم اومد ازشون🍃🍃🌷🌷 

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷

از بچگی اصن من میبایست مرکز توجه میبودم وگرنه سلیطه بازی در‌میاوردم 😂

کلا همه چیز حق منه و اگر کسی ادعا کنه حق من نیست سلیطه بازی😂

دور از شوخی اعتماد به نفسم خیلی خوب بود مثلا اصلا کنار کسی ننشستم و خودم از اول رانندگیو ‌تکی شروع کردم 

اگر کسی بخواد حقمو بخوره خعلی شیک مجلسی میشورمش میزارمش کنار وقتی تو کار هم بودم خیلی اعتماد به نفسم بالاتر رفت و خیلی بهتر از خودم دفاع کردم

من خیلی تو تاپیکا میبینمت و دوست دارم  ولی بنظرم خیلی خانوم و مهربون و دل نازکی هستی که   ...

قربونت برم عزيزدلم لطف داري😍❤️

مهربونم واقعا و خيللي دلسوز هستم و خيلي وقتا هم دلم ميگيره با ناراحتيه بقيه خانما اكثرا همينطور هستن

ولي خب بدي هم ببينم ميشم يكي بدتر از خودشون 

يا حرفاي بي ربط و زشت و ناهنجاري و ... هم ببينم برخورد ميكنم كه باعث ميشه خيليا دشمن خوني تصور كنن منو😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من یسری خوابگاه بودم دیدم یکی از دوستام هم اتاقیاش نبودن این خانم زیبا اتاقش برق میزد.عدس پلو پخته بود ی سفره ینفره برای خودش پهن کرده بود توی ظرفای مناسب ترشی و مخلفات چیده بود خیلی منظم عدس پلوکشیده بود و خودشم خیلی شسته رفته نشسته بود پای سفره باآرامش داشت غذاشو میخورد.

این توی ذهنم مونده هنوز

قربونت برم عزيزدلم لطف داري😍❤️ مهربونم واقعا و خيللي دلسوز هستم و خيلي وقتا هم دلم ميگيره با ناراح ...

خدانکنه😍

میگم دیگه مغرور آنچنانی که خودشو بگیره نیستی 😍🥰

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
خدانکنه😍 میگم دیگه مغرور آنچنانی که خودشو بگیره نیستی 😍🥰

نه بابا خواهر هيچوقت خودمو نميگيرم براي كسي

😍😍😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤