2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر ایران پور، سختگیر و بد اخلاقه اما خیلی حرفه ایه

مرده یا زن؟؟؟مطبش کجاست؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ب منم بگید من پیش یکی بردم تو اصفهان پشیمونم😭

مگه خودتون مال اصفهان نیستید

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

دکتر معلومی خیلی خوبه دکتر بچمه

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
2740
مگه خودتون مال اصفهان نیستید

چرا اما دکتر خوب پیدا نکردم یکی را بهم معرفی کردن رفتم ۲۵۰دارم نوشت برا بچه و انقدررررر منو ترسوند ک سکته کردم بعد بردم‌پیش یکی دیگه معاینه کرد گفت هیچی نی 😏

چرا اما دکتر خوب پیدا نکردم یکی را بهم معرفی کردن رفتم ۲۵۰دارم نوشت برا بچه و انقدررررر منو ترس ...

اسم دکترایی ک رفتی چیه؟

من قبلا پیش سالک میرفتم اما جدیدا دیگه مثل قبل خوب نیست

تعریف دکتر خدایی را هم شنیدم

>>>>دریا باش که اگر یک سنگ به سویت پرتاب کردند سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی<<<<
من بهت دکتر نسرین دوامی پیشنهاد می کنم دکتر دختر خودمم هست به نظرم خیلی با حوصله اس و خوب رفتار میکن ...

یه آشناها ایشونو بهم معرفی کردن از قبل شما چند مدته پیش ایشون میرید ؟ 

یه آشناها ایشونو بهم معرفی کردن از قبل شما چند مدته پیش ایشون میرید ؟ 

من دخترم سه سالشه از اول تولدش فقط زیر نظر دکتر نسرین دوامی بوده به تازگی هم که برای سرما خوردگی بهشون مراجعه کردیم خیلی دلواپس موضوع کرونا بودیم ولی ویزیتشون تک نفره اس اصلا اتاق انتظارو شلوغ نمی کنند همه باید بیرون مطب منتظر بمونن تا نوبت بهشون برسه مدام ضدعفونی میشه و جالب اینکه تازه متوجه شدم ویزیت انلاین هم دارن و بدون مراجعه با کمک واتساپ کارتون راه میافته . 

چرا اما دکتر خوب پیدا نکردم یکی را بهم معرفی کردن رفتم ۲۵۰دارم نوشت برا بچه و انقدررررر منو ترس ...

متخصص اطفال خوب دکتر نسرین دوامی 

مطبشون اول خیابون خرمه مشاوره تصویری غیرحضوری هم دارن برای روزهای تعطیل که نخاین توی وضعیت کرونا بچه رو از خونه ببرید بیرون 

2706