2737
2739

برای تشخیص نوع پوستت

صبح ک از خواب بیداری شدی

اگر همه ی صورتت احساس چربی داشتی و ی حالت روغنی داشت پوست چرب هست همینطور اگر منافذ باز زیادی داری گاها نشون پوست چربه 

اگر روی پیشونی و بینی ت چرب بود سر گونه ها ت حالت خشکی کشیدگی و کم ابی داشت پوست مختلط هست

اگر م همه ی صورتت حالت کشیدگی و خشکی داشت پوست خشک هست

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای تشخیص نوع پوستت صبح ک از خواب بیداری شدی اگر همه ی صورتت احساس چربی داشتی و ی حالت روغنی داشت ...

مبدونب عزیز کلا صبح ها یا بعد از ظهر که از خواب پا میشم قیمت گوشه های بینیم روی بینیم وپوست اطراف بینیم وقسمت چونم خیلی چربه ولی گونه وپیشونبم معمولی اصلا چرب نبست ولی بازم جوش که میزنم همین قسمت گونه وپایین گونه هامه من همبشه فکر میمردم همه وفتی از خواب پا میشن پوستشون چربه

مبدونب عزیز کلا صبح ها یا بعد از ظهر که از خواب پا میشم قیمت گوشه های بینیم روی بینیم وپوست اطراف بی ...

پوستت مختلط هست هم چرب هم نرمال

ژل مناسب نوع پوستت حتما بخر صبحا صورتت بشور

الان مشکلی پوستی داری؟؟

یکم از ویژگی های پوستی تت بگو تا راهنما یی ت کنم 

از جی بگم دلم خون شد بخداااا اصلا نمیتونم شناسایی کنم صورتمو که میشورم بعد حالت عادی داره وبا همون شرایط که گفتم همون قسمتا چربه خودم احتمال میدم مختلط وحساس باشه

از جی بگم دلم خون شد بخداااا اصلا نمیتونم شناسایی کنم صورتمو که میشورم بعد حالت عادی داره وبا همون ش ...

اره پوستت مختلط و حساس هست 

چون پوستت حساسه از هر محصولی یا هر چیز طبیعی استفاده نکن اگر میخای چیزی ب صورتت بزنی اول ی گوشه از پوستت گردنت یا پوست دستت تستش کن حساسیت نداشته باشی 

ی  ژل شستشو ی خوب مناسب پوستت بخر 

2740
پوستت مختلط هست هم چرب هم نرمال ژل مناسب نوع پوستت حتما بخر صبحا صورتت بشور الان مشکلی پوستی داری؟ ...

خدایی ینی همه رو باهم دارم چه قد بد شانسم  .مشکلات پوستی من جوربه که خودم متوجه میشم ولی بقیه میگن نه پوستت خوبه قسمت گونه هام وکناره های گونم جوش های زیر پوستی دارم خیلی کم اند معلوم نمیشه ها ولی خودم متوجه میشم حالت برامدگی داره ورنگ پوستمه لک هم چون پوستم سفیده ومدام با صورتم ور رفتم اخساس میکنم بعضی جاهاش تیرست وناهماهنکی رنگ داره واقعا نمیدونم چی خوبه و جیکار کنم

خدایی ینی همه رو باهم دارم چه قد بد شانسم  .مشکلات پوستی من جوربه که خودم متوجه میشم ولی بقیه م ...

از چیزای زیادی استفاده نکن

برا جوش های زیر پوستی اسکراب کن ی اسکراب و لایه بردار ملایم استفاده کن 

سرم ویتامین سی هم برای لک پوست خوبه ولی خیلیا حساسیت دارند اگر استفاده کردی حتما تست حساسیت انجام بده

از چیزای زیادی استفاده نکن برا جوش های زیر پوستی اسکراب کن ی اسکراب و لایه بردار ملایم استفاده کن&n ...

یه اسکراب لایه بردار هست هسته زردالو زبورل اخه یه بار تجربه لایه بردار داستم وبد بود میترسم ولی دل به دریا میزنم. راستی یکی از کاربرا که اسم کار بریش اسم یه قرص بود درباره همون قرص گفت واسه جوش ابنا خوبه نمیدونم بگیرم یا ن

یه اسکراب لایه بردار هست هسته زردالو زبورل اخه یه بار تجربه لایه بردار داستم وبد بود میترسم ولی دل ب ...

من اسکراب های سنت ایوز شنیدم ک خوبن 

کدوم قرص؟؟