2752
2734
عنوان

بالاخره باردارم یا نه؟

255 بازدید | 30 پست

خسته شدم دیگه بچه ها 😔هفت روز از موعد پریودم گذشته هشت روز پیش رگه خون توی ترشحاتم دیدم،بی بی چکام کلا منفی این یه هفته رو هم همش کمر درد پریود داشتم شبا ولی صب که میشه پریود نیومده هنوز، چند روز پیش هم تا سه روز نوک سینه هام حساس و سفت شده بود الان خوب شد دردش.به نظرتون پریود میشم؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۷روز چیزی نیست ک بگی باردارم چون پریود نشدم اگ مدتش خیلی بیشتر شد تست بی بی چک بزن یا آزمایش بده 

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳
۷روز چیزی نیست ک بگی باردارم چون پریود نشدم اگ مدتش خیلی بیشتر شد تست بی بی چک بزن یا آزمایش بده&nbs ...

آخه تا حالا اینقدر دیر پریود نشدم

خب عزیزم ی زمانایی تنظیم هورمونی بهم میریزه یا خیلی چیزا مثل استرس تاثیر میزاره 

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳
اول ببین خوابالو تر شدی یا بی خواب؟ از مرغ و گوشت تازگیا بدت میاد یا نه؟ میل به شیرینی زیاد داری & ...

خوابالو تر شدم ولی خیلی از خواب میپرم از بوی مرغ و گوشت نه بدم نمیاد امروز به شیزینی میل داشتم البته من کلا شیرینی نمیخورم فقط امروز دلم کیک خواست 

خب عزیزم ی زمانایی تنظیم هورمونی بهم میریزه یا خیلی چیزا مثل استرس تاثیر میزاره 

اقدام به بارداری ممکنه باعث بشه پری ها نامنظم شه مال من منظم بود اما از وقتی اقدام کردم نامنظم شده

ایشالا باردار باشی عزیزم.منم این ماه پریودم عقب افتاد بی بی چک هام منفی بود دیروز موعد تموم شدن پری ...

ایشالا که به همین زودیا مامان میشی عزیزم 

انشالله ک باردار باشی ولی اصلا ب علائم و این چیزا فکر نکن منم این ماه دو سه روز عقب انداختم گفتم حتما حتما هستم چون تحت نظر فوق تخصص نازایی ام ولی پری شدم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی