2733
2739
عنوان

رابطه همسرم و خانواده م

748 بازدید | 60 پست

دلم بدجور گرفته ی مدته همسرم سر چیزای الکی و بیخود ناراحته حرف زدن باهاشم فایده نداره

ب من میگه حق نداری بری خونه مامانت یا خانواده ت بیان اینجا بمونن

من شهر غریبم میگه ماهی یکبار یکی دوروز برو ببینش بیا فقط همین

چیکا کنم رابطه شون خوب شه

قبلا اینطوری نبود

ی دعایی راه حلی دارین برام بگین

حرف زدن بدترش میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با خونواده خودش چطوره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بدون علت باشه من حس میکنم خانواده اش پرش کردن 

برای همین بهش میگم باشه پس تو هم حق نداری بری خونه ی بابات یا اونا بیان. 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

چرا دلخوره ازشون؟ 

نکنه زیادی ازشون دفاع کردی و پشت همسرت نموندی که داره محدودت میکنه؟ 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2740

اون حقنداره شمارو از خانوادت منع کنه خودش نیاد اما تو خانوادتن پارع تنتن اصلا کوتاه نیای بگو مادرمه نمیگذرم ازش بخاطر شوهر ک هیچ بخاطر کل دنیاهم نمیگذرم 

حالا سرچی؟

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...

حالا شما واقعا میخواستی مثلا هفته ای یه بار از یه شهر پاشی بری یه شهر دیگه؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ی مدته با یکی از دوستاش صمیمی شده 

اون بخاطر اینکه با زنش مشکل داشته برادر زناش ریختن تو خونه ش زدنش بعد اونم تا الان 1 سال و 3 ماهه نذاشته زنش خانواده ش رو ببینه

از اون یا دگرفته بدون علت یا اینک واقعا بی احترامی بهش شده باشه داره اینکارو میکنه میگه حقمه اختیار دارم

شوهر منم ی مدت ی هویی اینطوری شد فهمیدم مامانش رو مخش راه میره😐نمیدونم مادرشوهرم چی بهش میرسید ک دلش نمیخواس من خونه مامانم نرمو داعم میگفت دختر باید فقط با خانواده شوهر رفت و امد کنه😐😐😐😐😐

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

واقعا مردا چی فکر میکنند یه لقمه نون میدن انگار اسیری اوردن. فقط میدونم هر چی کوتاه بیای بیشتر سوار میشن. اولش میگه نررو خونه مادرت بعد میگه چراخونه مادر من نمیای بعدش میگه چرا کارای مادر منو نمیکنی آخرش میبینی رفتی ور دل ننش داری زندگی میکنی

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست