2733
2739

خدا شفاش بده

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این بدون جراحی درمانش میکنه فقط باید دستوراتشو موبه مو عمل کنید خیلی سخته حتی نمیشه سرکار رفت بادرد& ...

ممنون از همدردیتون،ولی شوهرم با اینکه حالت تهوع داره و چند روز غذا نخورده اما بدون اینکه کسی متوجه درد کشیدنش بشه سرکارم میره

عزیزم من 17 سالمه دوساله سنگ کلیه دارم و همش باید سنگ شکن بشم خیلی سخته ولی شما سعی کن امید بهشون بدی چون حتی سرما خوردگی هم روحيه رو میاره پایین که برسه به سنگ کلیه باور کن مشکلی جدی نیست 

سنگ کلیه رو بیشتر آدما دارن 

امید وارم حالشون خوب بشه ❤️❤️

شوهرم هر دوسال یکبار حتما باید جراحی بسته داشته باشه،😭

خدا شفاش بده😞😞براش حمدو شفا صلوات خوندم.

بزارید تو لیست پیوند کلیه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738

ای خدا   

وای به خصوص برای اقایون سنگ کلیه خیلی دردناکتره  

عزیزم الهی خدا بهش صبر و طاقت بیشتری یده و به زودی سلامتی کامل به دست بیارن. 

من چیز زیادی بلد نیستم ولی این تربچه سفید درازا که خیلی تند هستن شنیدم برای خرد کردن سنگ کلیه خیلی مفید هستن 

...