2733
2734

همه مینالن که شوهرشون دیو دوسره،اما شوهر من ده ساله زنشم،خیلی مظلوم و مودبه،همیشه آروم و با اصالته،هرگز سرم داد نزده ،من تندم اما اون آب رو اتیشه،صبوره ،طلاییه،قد بلنده،خوشتیپه،نفسم به نفسش بنده،دوتا پسر داریم،اما همیشه مریضه،درد میکشه،کلیه هاش مشکل دارن سنگ سازن،همیشه باید تحت نظر باشه ،الان ۴۰ سالشه از بیست سالگی درگیر بوده،😭😭😭

قسمت بدش اینجاس که لیزر و سنگ شکن می‌کنه اون همه خونریزی و سنگ های ۷ و ۸ و ۹ میل داره اونم شاخ گوزنی،اما اصلا به روی خودش نمیاره،بقیه شن ریزه دارن اسمونو و زمینو یکی میکنن اینقدر جیغ و داد میکنن

خدا شفاش بده

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی انشالله ک خوب بشه دیگ سنگ‌نسازه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
2738
من تهرانم،شما کجایی

شهر مرند باپست هم دارو میفرسته آیدی شو میدم ازش بپرس گروه پرسش،وپاسخم داره حتی لینک نمیتونم بفرستم ازونجا بپرسی بری پیویش باید 

خدایا داده ونداده ات راشکر
شوهرم هر دوسال یکبار حتما باید جراحی بسته داشته باشه،😭

این بدون جراحی درمانش میکنه فقط باید دستوراتشو موبه مو عمل کنید خیلی سخته حتی نمیشه سرکار رفت بادرد 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706