2733
2734
عنوان

بهترین و بدترین فیلمی ک دیدین؟😌

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترینش نامزد امریکایی من هستش یعنی نگم براتون که چی بود      

خخخخ مگ چجوری بود

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:
2731
آره نوید محمدزاده و باران کوثری نقش های اصلی هستن‌.

من زیاد ایرانی نمیبینم 😩

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:
اووه من فیلم تایتانیک و دوس داشتم ولی عالی نبود ...این فیلمی ک من گفتم اونم عالیه من خدم بیشتر از ده ...

چشم حتما میبینمش 😍😘

مرسی عزیزدلم😘😘😘

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
چشم حتما میبینمش 😍😘 مرسی عزیزدلم😘😘😘

فدای شما مهربوووون😍😍😍

2738
خخخخ مگ چجوری بود

واااااااااای حال بهم زن یه تیکش این بود که دخترع تو مهمونی برای اینکه تقاص خواهرش رو از پسره بگیره مشروب ریخت تو صورتش و جلوی جم گفت من خواهر فلانی بودم که باهاش کات کردی اون بخاطرت خودکشی کرد    

واااااااااای حال بهم زن یه تیکش این بود که دخترع تو مهمونی برای اینکه تقاص خواهرش رو از پسره بگیره م ...

برا تقاص فقد لیوان مشروب ریخت ؟

اون مادر هرجی تقاصه ساییده😩😂😂😂

الان دارم سریال گرگ جوان نگاه میکنم عالیه😍😍😍

ایرانی؟

2706