عنوان

بهترین و بدترین فیلمی ک دیدین؟😌

340 بازدید | 37 پست

سلام چطورین

بچها بهترین و بدترین فیلمی ک دیدین چی بود ؟

بهترین هارو معرفی کنید ماهم بریم ببینیم

من خودم بهترین فیلمی ک دیدم  هیچوقت برام تکراری نمیشه فیلم سینمایی(سه پله بالاتر از بهشت.. با بازی ماریو کاساس) 

و کارتون عصریخبندان😂لامصب هرموقع میبینم پخشش میکنن ی کاسه تخمه میزارم جلوم میبینمش😌😂

شما بگین 😌

اها یدوتا فیلمم هس چ ما بخاییم چ نخاییم صداوسیما خودش پخشش میکنه 😂

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایرانی؟سریالم قبوله؟

بهترین در چشم باد

بدترین شمعدونی  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2728

بهترین فیلم بچه های آسمان که عاشقشم😍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
بدترین فیلمی که دیدم فیلمای اتوبوسی ایرانی بوده بهترینش هم رستگاری در شائوشنگ، 

وای آره عالیه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
بدترین فیلمی که دیدم فیلمای اتوبوسی ایرانی بوده بهترینش هم رستگاری در شائوشنگ، 

هیچ کدوم اینارو ندیدم😫😂

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:

اینایی که دیدم خارجی بودن

مصاحبه با خون آشام و تایتانیک بدترینش بود خییییییلی مزخرف حیف اون چهار ساعت وقتی که پای این دوتا فیلم هدر رفت..😐😑😂

و بهترین فیلم خارجی که خیییییییییلی دوسش داشتم و عالییی بود و جنبه انگیزشی هم داشت ،پنج فوت فاصله درمورد دوتا دختر و پسری که از مریضی که اسمش یادم نمیاد رنج میبرن و نمیتونن نزدیک هم بشن و تو بیمارستان زندگی میکنن پیشنهاد میکنم ببینیش خیلی قشنگه😍😘🙂

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
فیلم زیاد نمی بینم ولی از بین اونایی که دیدم من عصبانی نیستم رو خیلی دوست داشتم.

ایرانیه ؟

اینایی که دیدم خارجی بودن مصاحبه با خون آشام و تایتانیک بدترینش بود خییییییلی مزخرف حیف اون چهار سا ...

اووه من فیلم تایتانیک و دوس داشتم ولی عالی نبود ...این فیلمی ک من گفتم اونم عالیه من خدم بیشتر از ده بار دیدمش خیلیییییی خوووووبه حتمن ببین 

2706