2733
2734
عنوان

شوهرم مدام پشت سرم به دوروغ حرف میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 66 پست
یبارمنطقی بشین باهاش حرف بزن بگو این زندگی شخصی بین من و تو لطفااگه ایرادی هم دارم به خودم بگو من چو ...

خونرو میچیدیم بعد مثلا یچیزو یجای نیخواست  بزنه ازاونا نطر میگرفت نه  من    تختمون رو میزدیم    بعد به خواهرش میگفت جای تخت خوبه 

دخترم   تو نور دیده ای منی    

😐😐😐 من اگه شوهرم اینا رو ب خواهرش بگه زنده ش دیگه نمی ذارم من اگه عصبی بشم بد میشم دیوونه میشم حتی اگه راست باشه من و تو توی زندگی متاهلی وجود نداره

خوب تو طاقت اوردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خنده مضخرف  احمقانه

حالا کی برا شما خبر میاره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خونرو میچیدیم بعد مثلا یچیزو یجای نیخواست  بزنه ازاونا نطر میگرفت نه  من    ...

مثل خودش رفتارکن اگه منطق جواب نداد یه چیزیو چیدی بگو زنگ بزن به خواهرات ببین نظرشون چیه زودباش

توجمع بگو شوهر من فقط وفقط براساس نظرخواهراش زندگی میکنه 

توخونه هم یه مدت بگی بیخیال میشه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

دقیقا هرچی به دیگران‌گفته همونکارو بکن‌تا جونش دربیاد بعد توروش بزن بگو تو به همه گفتی من اینجوریم‌پس لایقشی چرا بیشتراز لیاقتت زحمت بکشم ؟ اگرم‌حاشاکرد شاهدبیار بزارخودشو جمع کنه به روش بیار تادیگه تکرارنکنه اینجورمردها زن بسازو ساکت نمیخوان باید یکی باشه حریفشون بشه بعد اونومیپرستن یکم‌ناسازگارو ولخرج باش ادم‌میشه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

شاید به شما حسودی میکنه با این حرف‌ها میخواد کوچیکتون کنه 

چند ساله ازدواج کردین ؟یا شایدم برای آزار شما اینجوری میگه میدونه ناراحت میشین واقعا شاید سادیسم داره

2738
خنده مضخرف  احمقانه

احتمالا خواهراش دعایی چیزی براش گرفتن که هر چی هستو نیستو بره بزاره کف دستشون یه۴تام بزاره روش وبگه.

اه بدم میاد کاش دیگه این اخر قرنی دست ازین امل بازیا ورمیداشتن بعصیا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
تو از کجا می دونی با خواهر هاش از این حرفا میزنه جلوی تو می گه؟

خیای   خودم  شنیدم جلوم نمیگه مثلا میرن یه گوشه میشینن  چند ین مرتبه خودم رفتم    ازپشت وایسادم  حرفاشو تمام کرده      بعد گفتم  خسته نشدی غیبت من  بعد از روم نمیره 

دخترم   تو نور دیده ای منی    
شورت هم خرید باید بره نشون بده شاید آدم شد 

😂😂😂😂😂

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
خیای   خودم  شنیدم جلوم نمیگه مثلا میرن یه گوشه میشینن  چند ین مرتبه خودم رفتم   ...

تو هم‌همین کارو باهاش بکن با خواهر هاش یا دوستای نزدیکت یه جوری پشت سرش حرف بزن که بشنوه بعد اگه اعتراض کرد بگو چیزی که عوض داره گله نداره

شورت هم خرید باید بره نشون بده شاید آدم شد 

یه دوستی داشتم شوهرش کل درامدشو میداد پدرش بعدشم ازپدرش خرجی خونه میگرفت هی زنش میگف نده میگف من پسر پدرمم فرقی باعم نداریم ک یبار صبح دوستم زنگ زد گوشی پدر شوهرشش گفت پریودشدم پول بفرس نوار بهداشتی بحریم😂شوهرش ادم شد

2706