2737
2734

۱۰ روزه دارم میشورمو میسابم که خونرو جمع کنید بجای دستت درد نکنه  رفته پیش خواهرش گفته  زنم کثیفه

ازوقتی ازدواج کردیم  یه تابه  و دم کنی گرفته واسه خونه  

به خواهرش گفته کل وسایل  خونه  و اشپزخونه ارو من خریدم زنم جهاز نیاورده درحالیکه دقیقا برعکسه من   هیچی از جخاز کم نزاشتم 

هی تا چشم منو دور میبینه میشینه بد منو گفتن جلوی خواهراش   سر بچم داد میزنه 

بی احترامی میکنه بهم   

واقعا نمیدونم  بهش چی بگم     یعنی  فقط تو فکرم   علت رفتارش چیه  یبار منو میبره بیرون غذا به همه میگه  

موهام ریزش داشت   زنگ زد به همه خانوادش گفت   این موضوع رو     دیگه ازش متنفر شدم 

دخترم   تو نور دیده ای منی    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب باهاش درباره این رفتارش حرف بزن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

یبارمنطقی بشین باهاش حرف بزن بگو این زندگی شخصی بین من و تو لطفااگه ایرادی هم دارم به خودم بگو من چون دوستت دارم خودمو اصلاح میکنم

اگه فایده نکردمثل خودش رفتارکن خونه رو مرتب نکن اگه چیزی گفت بگوفرقی نداره گه من هرکاریم کنم توبازمیری میگی تمیزنیست پس منم نمیکنم

لباس خریدی بده دستش بگوببرنشون خواهرات بده ببینن چجوریه

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
مطمینی خواهراش راست میگن ؟

اره  بابا  قبلا اهمیت نمیدادم میگفتم دوروغ میگن  تو اشپز خونه داشتم    ظرف میشستم به دوتا گوشم شنیدم داره میگه  پول گذاشتم خونه همرو برداشته رفتم  کنارش گفتم خجالت بکش کم دوروغ بگو  کی پول گذاتشی من برداشتم خرج کردم فقط خجالت  بکش

دخترم   تو نور دیده ای منی    
توهم جلوی خودش زنگ بزن به مامانت بگو شوهرم تواناییش  رو از دست داده 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه تو بچه اون نیست مگه؟؟

مگه وقتی جهاز اوردی فیلم نگرفتید سیاهه امصا نکردید؟؟

مطمئنی کسی زیر پاش ننشسته؟؟

توهم ابروشو ببر.

برو مهرتو بزار اجرا طلاقم نگیر بگو بده تا جونت دراد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اره  بابا  قبلا اهمیت نمیدادم میگفتم دوروغ میگن  تو اشپز خونه داشتم    ظرف ...

عکس العملش چی بود؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706