2737
2739
متاسفانه برای هر خوشحالیش همه کار کردم البته نه کار خاصی ولی برای من که اهل رعایتم خیلی سخت بود هر ...

شما هیچ‌ نامردی نکرده اید فقط برداشت اون اشتباه  بوده من نمیگم اون شما رو دوست نداره منظورم اینه که مثل شما عاشق نیست مرد ها به جز عشق چیزی به عنوان غیرت و تعصب دارند که به خاطر اون هم که شده نمیتونن عشقشون رو از دست بدهند چون تحمل دیدنش کنار کس دیگر غیر ممکنه طرف شما اگر عاشق شما بود یک درصد فکر میکرد اگر شما رو از دست بده شما میری با کس دیگری اون من موقع محال بود این رفتار ها رو داشته باشه....شوهرم وقتی من رو دیده بود به همه گفت بود من باید با باهاش ازدواج کنم به هر قیمتی با هر شرطی و ولو به زور چون نمی خواست من رو از دست بی ده باید ببینی آیا عشق شما چنین حسی دارد یا خیر..من در رفتار های شما هیچ قصوری نمیبینم که شما بخواهید خود را سرزنش کنید گاهی ما آ دمها به این دلیل ضربه میخوریم که نمی توانیم منظورمو ن رو درست به طرف مقابل القا کنیم چیزی که شوهر من متخصصشه

شما هیچ‌ نامردی نکرده اید فقط برداشت اون اشتباه  بوده من نمیگم اون شما رو دوست نداره منظورم این ...

ممنون عزیزم

شوهرت وقتی گفت نمیتونم کسی و کنار تو ببینه

از علاقه ی تو به خودش مطمین بود؟

میدونست پشتش هستی؟

این به من میگه پشتمو خالی کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم شوهرت وقتی گفت نمیتونم کسی و کنار تو ببینه از علاقه ی تو به خودش مطمین بود؟ میدونست پ ...

نه اون موقع نمیدونست من بهش علاقه دارم یا خیر ....از خدا بخواه هر کدام به مصلحتت هست برات انجام بده چه بهش برسی چه نرسی فقط با بهترین ازدواج کنی بهترین کسی که لیاقت شما رو داشته باشه و فابریک واسه شما ساخته بشه ..بعضی وقت ها به حسی ممکنه برسی که انگار شوهرت فقط برای شما اختصاصا درست شده و تنها به این دلیل به دنیا آمده که بهت آرامش بده و همون مرد آرزو های بچگیت هستش..به چنین حسی رسیدی جونت رو براش میدی و حاضری جلو تمام دنیا وایسی....دوست دارم به همچین حسی برسی چه با این شخص چه با هر که تقدیرت هست

2728

برای یافتن همسر خوب باید چه کرد؟ ازدواج یک نیاز طبیعی در وجود همه انسان‌ها است و دختران و پسران این حق را دارند که خودشان همسر مناسب و ایده آل خود را انتخاب کنند چراکه مهم‌ترین گام در ازدواج موفق، مناسب بودن دو فرد برای یکدیگر است. برای این کار لازم است که ملاک‌ها و معیارهای خود را برای انتخاب همسر شناسایی کرده و آن‌ها را مشخص کنید. همچنین لازم است که ویژگی‌های مثبت خود را نیز افزایش دهید تا شانس یافتن یک همسر مناسب برایتان افزایش یابد و درآخر لازم است که از روانشناس کمک بگیرید تا از ابعاد مختلف ازدواج آگاهی پیدا کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید. در ادامه مقاله به بررسی کامل پیدا کردن همسر مناسب می‌پردازیم.