2733
2739
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46114 بازدید | 689 پست
چ حسودی ب چیش ب این ک تو ۱۶ سالگیم باعث شد با شکنجه هاش بچم سقط بشه  اون دل منو کباب کرده اون ...

خو پس حرکاتت از رو حرصه حسادت برداشت میشه یا هست خودتونو میخواید قانع کنین وقتی هم حرف میزنین کامل معلومه الان منی ک هفت پشت غریبم فهمیدم شما هم دیگه هیچ حرفی نزن تا اخر عمرت مهر حسود میخوره تو پیشونت ایندفعه هم یچیزی بخرن یا یکاری کنن یه شما نمیگن ک حسودی نکنی و اگه هم بی سواد باشن نمیگن ک چشم نخورن  مدام چیزی ازت قایم میکنن

🥺🥺 حالی نیست  دختر ۱۶ سالشه  رشته انسانی  یک عدد خنگ به تمام معنا

مگه هر کی‌ رشته انسانی میخونه خنگه؟؟؟

طرز فکرت رو درست کن 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باریک دختر خوب اومدی حرف بدیم نزدی از همین حالا دمش قیچی کن😂😜

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
به گوش باشیدهمگی دخترررررررر وپسررررررر مهمان خونه شماهستن چندصباحی دیگر کوله بارشونو میبندن میرن پی ...

😍😘🌷دقیقا

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738

عالی بود عذرخواهی نکن ب هیج وجه ...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
خو پس حرکاتت از رو حرصه حسادت برداشت میشه یا هست خودتونو میخواید قانع کنین وقتی هم حرف میزنین کامل م ...

بزار قایم بکنن هر کاری بخوان بکنن من سپرده ام بخدا انصاف نبود با اذیت هاش باعث مرگ بچه ۶ ماهه ام بشه 

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
اخه اینا دیگه اناتومی بدنه اینا رو‌نمیدونه و ازدواج کرده....این دیگه کیه

من اینا رو چون رشتم تجربی بود سال سوم خوندم 

اصلا آدم خودش باید قبل ازدواج یه کم مطالعه داشته باشه

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
اسی میخوای بدونی بچت چیه؟

بنظرم راهی نیست 

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2706