2733
2739
باز تو و حس ششم😅😁دختر ول کن همش خرافاته اونروز یکی به من حدس زد خودشم میگفت حس قوی دارم همه صف میک ...

😂😂😂😋😋🤣🤣🤣

واسه رسیدن به عشقم با دلای پاکتون یه صلوات واسم میفرستید مرسی مهربونا 😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس ششم فقط یه حسه، قطعیت نداره تو اکثر موارد درست در میاد اما درصد کمی خطا هم داره دیگه، مطلق که نیس ...

میشه خواهش کنم ک نظرت رو در مورد خاستگارم بگی چجور ادمیه ؟ ویژگی های خوب و بدش رو بهم بگو ؟ ب نظرت توی سرنوشتم هست؟

2728
حس ششم به این صورت که اینجا هست درست نیست مثلا طرف یکی و میشناسه حس میکنه فردا تصادف میکنه بهش میگه ...

حس یه پسری به اسم علی به من چیه؟و اینکه خونمون رو کی میفروشیم بنظرت؟

حس می کنم مثبت باشه با توجه به اینکه براتون مهم نیس 😍

انشالله ممنونم .اگر مثبت شدم حتما بهتون پیام میدم چون این ماه باید برم تو سیکل منتظر پریوذی هستم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2740
من حامله ام؟ عایا حامله میشم. کی

بار دار میشی انشاالله ولی زمانش و نمیدونم و نمیتونم بهت بگم چه چون حس خاصی ندارم فقط به دلم افتاد میشی

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
میشه خواهش کنم ک نظرت رو در مورد خاستگارم بگی چجور ادمیه ؟ ویژگی های خوب و بدش رو بهم بگو ؟ ب نظرت ت ...

حس ششم فقط یه حسه من حس می کنم آدم خیلی خوبی نیست، ویژگی هاشو نمی تونم بگم با حس ششم. 

خودت تو شرایط مختلف قرار بده و بشناسش تا حدودی. 

حس ششم فقط یه حسه من حس می کنم آدم خیلی خوبی نیست، ویژگی هاشو نمی تونم بگم با حس ششم.  خودت تو ...

خب اگه بخوام توی شرایط مختلفی قرارش بدم باید قبولش کنم و رسما نامزد کنیم 😥

خب چی باعث شده ک ی همچین حسی پیدا کنید ؟ و اینکه چند در صد مواقع حستون درست بوده ؟ 

ممنون میشم جوابم رو یدی 😍

فردا من یه امتحان مهم دارم به نظرت قبول میشم؟ 

اگر واقعا امتحان داری آره قبول میشی ولی کااامل نمیشی 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
حس می کنم مثبت باشه با توجه به اینکه براتون مهم نیس 😍

خب حست به خواستگاری اومدن عشقمم بگو تولوخدا

واسه رسیدن به عشقم با دلای پاکتون یه صلوات واسم میفرستید مرسی مهربونا 😍😘😘
2706