2703
2553

تا حالا واستون راست دراومده 

واسه رسیدن به عشقم با دلای پاکتون یه صلوات واسم میفرستید مرسی مهربونا 😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی شنیدم که جون خیلی ها رو نجات داده یجوری بهشون القا شده 

مثلا اینجا من ازشون زمان میپرسم میگن یع ماه دیگه یه سال دیگه واقعا راسته میتونن زنان بگن

2456

منم حس ششم قویه ولی یه حسه یه حدس ممکنه بعضی وقتا درست در بیاد گاهی غلط ولی چن بار که یه حسایی داشتم و درست دراومدن فهمیدم حس ششم قویه ولی سوالای چرت و پرتی می پرسن دوست پسرم کی جواب پیاممو می ده 😂😂😂

به نظرم‌حس ششم همونیه که در لحظه به خودت الهام میشه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2714
منم حس ششم قویه ولی یه حسه یه حدس ممکنه بعضی وقتا درست در بیاد گاهی غلط ولی چن بار که یه حسایی داشتم ...

منم درمورد اینکه کی میخان بیان خواستگاریم میپرسم متاسفانه هر دفه هم یه حواب بهم میدن

بنظرتون چیزایی که اینجا میگن میشه اعتماد کرد

حس ششم به این صورت که اینجا هست درست نیست مثلا طرف یکی و میشناسه حس میکنه فردا تصادف میکنه بهش میگه که تو تصادف میکنی و درست از آب در میاد 

من یکی از کاربرارو مشناختم اسم کاربریش مهرا هستم بود فعلا تعلیق شده اگر بود تگش میکردم گفت دوست پسرم به نظرت بهم زنگ میزنه گفتم اره الاناست که زنگ بزنه همون موقه بهش زنگ زد👌!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

یه خانم پیری بود که حس ششم قوی داشت 80-90 درصد حرفایی که میزد درست بود.

مثلا اگه اسم یه آدم رو بهش میدادی بعضی از خصوصیات اخلاقیش رو میگفت. 

اگه برای کاری پیشش استخاره می کردی جواب استخاره رو با استفاده از حس ششم میگفت.

حس ششم الکی نیست.

اون میگفت خواب یکی از معصومین رو دیده و بعد از اون خواب خدا بهش حس ششم رو عنایت کرده.

تازگی ها فوت شده. 

زن خیلی خوب و پاکی بود.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

اینم هست ولی فقط این نیست مثلا اینکه حدس می زنی تو ای فیلم کدومشون دو ملیونیه من وقتی حدس می زنم اغلب پول زیادی رو پیدا می کنم 

اینم هست ولی فقط این نیست مثلا اینکه حدس می زنی تو ای فیلم کدومشون دو ملیونیه من وقتی حدس می زنم اغل ...

مثلا خودم میگم به همین زودی بهم میگه که درمورد ازدواجون با خانوادش صحبت کرده ولی فعلا هرچه منتظر موندم خبری نشده

2706