2733
2739
بنظرتون چیزایی که اینجا میگن میشه اعتماد کرد

نه چون دیدم بعضیا که ادعاشون میشد همشون الکی میگفتن مثلا یه بار یکی پرسید من میخوام جایی برم کی راه میفتم اونی که مثلا حس ششم داشت گفت یه ساعت دیگه در صورتی که طرف تو راه بود بعضیا هم میخوان دست بندازن الکی میگن حس ششم داریم 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیگم یعنی حس ششم قابل اعتماده اینکه یه نفر شانسکی یچی بهت بگه راسته 

فکر نکنم من خیلیا بهم گفتن امسال فلان اتفاق برات میفته یا تا همچین روزی فلان اتفاق میفته برات ولی نشده. اما برای ازدواجم عجیب به خودم الهام شده بود که به زودی ازدواج میکنم به بقیه هم گفته بودم فکر کنم میخوام ازدواج کنم حتی دیگه خوابشم دیدم بعد یه هفته خواستگار اومد برام سر یه چشم بهم زدن دیدم عقد کردیم تموم شده

پس چحوریه

حس ششم رو کم و زیاد هممون تجربه کردیم . یه وقتهایی که میگیم وای الان مهمون میاد ، یا مثلا به فلانی زنگ بزنم ، وقتی زنگ میزنیم میبینیم ایشون هم میخواسته تماس بگیره. یا خیلی رفتارهای مشابه .

هستن افراد معدودی که به صورت ذاتی ممکنه بعضی اتفاق ها و حس ها رو قبل از وقوعش درافت کنن . ولی زیاد نیستن .

نکته ی مهم اینه ما توی زندگی روزانه مون نیازی به این حس نداریم . برای کارها و تصمیمات با عقل و تدبیر و مشورت تصمیم میگیریم و نتیجه رو دیگه میسپاریم به دست صاحب اصلی کارها .

اگر نیاز بود و یا به صلاح بود ما از نتیجه کارها و یا اتفاقات اینده زودتر متوجه بشیم حتما مثل حس چشایی و بویایی و... این حس رو هم خداوند در وجود همه قرار میداد.

سلام😊 
2731
مثلا خودم میگم به همین زودی بهم میگه که درمورد ازدواجون با خانوادش صحبت کرده ولی فعلا هرچه منتظر مون ...

ببین من یه اعتقادی دارم هرچیزی رو زیاد انگولک کنی خراب می شه زیاد فال حافظ بگیری درست در نمی یاد زیاد فکرت تو حس ششم باشه درست در نمی یاد خودت برا حل مشکلاتت راه حل پیدا کن تو مساله ای که شما می گیاینکه بدونی کی اتفاق می یوفته تغییری تو زندگیت رخ نمی ده خودت باید به فکر حل مسائل زندگیت باشی تاثیر حس ششم وقتیه که بخوای یه انتخاب کنی یا مثلا بخوای یه تصمیمی رو بگیری 

منم حس ششم قویه ولی یه حسه یه حدس ممکنه بعضی وقتا درست در بیاد گاهی غلط ولی چن بار که یه حسایی داشتم ...

من با بار اول ای وی اف مثبت میشم میشه بهم بگی ممنونم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
حس ششم به این صورت که اینجا هست درست نیست مثلا طرف یکی و میشناسه حس میکنه فردا تصادف میکنه بهش میگه ...

به من می تونی بگی با بار اول ای وی اف باردار میشم برام خیلی مهم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
به من می تونی بگی با بار اول ای وی اف باردار میشم برام خیلی مهم 

آره میشی

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2740
من با بار اول ای وی اف مثبت میشم میشه بهم بگی ممنونم 

ببخشید اگه من بگم نه یا یله چه تغییری می کنه آخه به جز اینکه اگه بگم بله امیدوار تر می شید و برعکس و اگه اشتباه دربیاد ممکنه تاثیر بدی تو روحیه تون بذاره که در حال امیدواری نا امید باشید حس ششم رو اغلب نگه می دارم برا تصمیم گیری های  مهم خودم 

ببخشید اگه من بگم نه یا یله چه تغییری می کنه آخه به جز اینکه اگه بگم بله امیدوار تر می شید و برعکس و ...

ایرادی نداره شما که خدا نیستین فقط یه حدس .دوست دارم بدونم 

باز تو و حس ششم😅😁دختر ول کن همش خرافاته اونروز یکی به من حدس زد خودشم میگفت حس قوی دارم همه صف میکشن جواب بدم از فامیلا هی زنگ میزنن میپرسن گفتم باشه بنظرت من این ماه باردارم یا نه گفت اره بارداری ۲ قلو 😅😅😁😁😁در صورتیکه من اصلا شوهر ندارم مجرررررردم🤭🤭🤭🤭😅😅😅😅😅گفتم مجردم دری وری نگو مگه من حضرت مریمم تاپیکش ترکید

2706