2733
2739

تنها راهی که میشه کمک کرد بهشون قناعته

یکم سطح توقعاتمون بیاد پایین حجم کاری اونام کمتر میشه

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....

همسرمن سالای اول ازدواج ۶صبح میرفت تا۶شب حتی وقت ارایشگاه نداشت  دگه کم کم بهترشد یه تایمی کلاماهی ۳روزمیومد الانم ۷میره تا۴ولی خداروشکرکارش سخت نیست روزای سخت میگذرن فقط بایدتحمل کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من ۷میره ۲ونیم برمیگرده ‌‌ ولی من دلم از ساعت کاریش نمیسوزه از وصعیت اقتصاد مملکت که نمیزاره بنده خدا یه نفس راحت بکشه میسوزه‌ پول جم میکنم یه چیزی بخریم همین که میخایم بخریم قیمتش دوبرابر میشه ‌

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
منم دلم براش میسوزه ولی یه روز که خونه میموکه دوس دارم با تریلی از روش رد شم 😑😑😑

😂😂خونه میمونن مگه‌.واسه من که اصلانمیتونی نگهش داری همش داره به بهانه ای میره.هی باید بگیرمش نگه دارم چندتا کار انجام بده.وقتی م هست فقط در حال ایراد گرفتنه😁این چرا اینجا افتاده اون چرا روشنه...انگار مادرشوهرم پیشمه🙂

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2728
😂😂خونه میمونن مگه‌.واسه من که اصلانمیتونی نگهش داری همش داره به بهانه ای میره.هی باید بگیرمش نگه د ...

😂😂😂فعلا که وضع بازار خرابه کارش زیاد نیست ولی بازم صبح ساعت ۷میره شب ۸.۳۰برمیگرده منظورم روزایه جمعه بود واقعا راس میگن مرد نمک زندگیه زیادیش فشار خون میاره 😕

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
😂😂😂فعلا که وضع بازار خرابه کارش زیاد نیست ولی بازم صبح ساعت ۷میره شب ۸.۳۰برمیگرده منظورم روزایه ج ...

😁😁آره واقعا.بزارکار کنن سرشون گرم شه 😊

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2738
من یه بار توسایت ناراحت بودم که شوهرم دو شیفت کار میکنه یکی از کاربرا منو بست به فحش که تو چه زنی هس ...

چه ربطی به زن داره شوهرمن زمستون زودترمیادولی من ازخدامه همیشه زودبیادحداقل تا۹ خونه باشه ولی خوب چه میشه کردهیچ زنی راضی نمیشه تنهابمونه 

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔