2733
2739
عنوان

شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید رحم اجاره ای یا سرکلاژ شکمی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

❤❤❤❤❤دوستان عزیزم یه گروه داریم تو تلگرام که همه سرکلاژی هستن. هرکس خواست عضو شه درخواست دوستی بده تا لینک گروهو بدم. ایشالا همگی به سلامتی زایمان کنید❤❤❤❤❤

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.

سلام عزیز من سرکلاژشکمی کردم تو بارداری پنجم و خداروشکر بالاخره پسرمو.بغل کردم بعدازکلی سختی و ترحم و...بمنم گفته بودن معلوم نیست جواب بگیری و میتونی یا رحم اجاره کنی یا اگر دوست داری یبار دیگه امتحان کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

عزیزمن بارداریهام 

16هفته پارگی کیسه اب

23دهانه رحمم فول شدو درد و زایمان

5هفته سقط

29هفته دخترم بخاطر پارگی کیسه اب بدنیا اومد و فرشته کوچولوم فقط 20روز تو ان ای سی یو بود که بعدش رفت پیش خدا و منو تنها گذاشت ولی مطمنم که همه بچه هام برام دعا کردن و بار اخر با سرکلاژشکمی جواب گرفتم و الان پسرکوچولوم خداروشکر سه ماهشو تموم کرده  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706