2752
2734

از نظرتون راسته که همه ی پسرا الان داغونن؟ من که میگم آره... یکی معتاد یکی دختر باز یکی وفادار نیست...

اصلا مرد تو سال ۱۳۶۰ خاک شد...

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام

نه راست نیست

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا به ندرت مرد باتقوا و باایمان واقعی پیدا میشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

اره بخدا راسته یچی بگم بخندین 

دوستان تا الان با ۱۲ نفر بودم 

همشون به خدا قسم لاشی همشون از دم 

از ۱۹سال بود تا ۳۰سال همشون لاشی

نتیجه ای که از همشون رسیدم بهش این بود که

مردا شکارچیای صبورن خداشاهده ۶ماه مخت و میزنن اما به هدف خودشون میرسن و اینکه هیچکس ازدواجی نیست الکی دلتو خوش نکن و دل نبند 

اصن وارد رابطه نشو 

تنهایی خیلی آرامش داره

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
اره بخدا راسته یچی بگم بخندین  دوستان تا الان با ۱۲ نفر بودم  همشون به خدا قسم لاشی همشو ...

آفرین بهت ....

آدم باید یا تنها بمونه یا ازدواج خوب کنه...

سفره دلم رو چطور باز کنم بذار اول یه دور دستمال رو تاب بدم بردارن دیگران 

بده بده دستمالت پونصد تاییه میرسه پخش کن🤣

این تحمل کردنیه  اما خیانت و ذات کثیف تنوع طلب هیچ جوره درس نمیشه

از همینجاها شروع میشه

میگن کار نمیکنیم بعد خرج خونه به اختیار زن بعد ولگردی بعد دست بزن پیدا میکنه اخرم میره خیانت میکنه

2706