2733
2734
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قباش از بچم یه سرماخوری گرفتم من باردارم دارو نمیتونم بخورم بچم دارو دادم خوب شد خدارو شکر من همی ...

ممکنه هم از بارداری باشه یادمه ی دبیر ریاضی داشتیم ماهای آخر همینطوری شده بود به زور نفس می کشید آخرم مجبور شدم از کمر بی حس کنن بیهوشی عمومی ندادن اون زمان سزارین ها همه بی‌هوش عمومی بود از کمر کم پی میومد

من قباش از بچم یه سرماخوری گرفتم من باردارم دارو نمیتونم بخورم بچم دارو دادم خوب شد خدارو شکر من همی ...

منم باردار بودم دارو نخورده خوب شدم

با روغن سیاه دونه روغن مالی کن.کتف و سر سینه و پشونی

اب عسل لیمو بخور..من چون فشارم پایین بود.ی بار لیمو خوردم حالم بد شد.اب عسل خالی میخوردم

غذای ابپز بدون روغن بخور

قرقره کن

دمنوش پونه بخور.اب سیب درختی بخور

با همینا خوب میشی اگه انجامشون بدی😊

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
2731
دولت از خداشه جمعیت کم بشه 

این حرف رو خیلیها زدن.واقعا هم از خداشه.فقط خداکنه از خانواده های خودشونم تلفات بدن تا حال و روز مردم بدبخت رو بفهمن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

چیزی نیست هم بخاطر بارداریه هم استرس منم استرس دارم نفسم سخت میشه ولی برای پیشگیری قرقره اب نمک و داروی امام کاظم ع و بوخور جوش شیرین هست دربارش مطالعه کن بپرس بارداری میتونی یا نه

ممکنه هم از بارداری باشه یادمه ی دبیر ریاضی داشتیم ماهای آخر همینطوری شده بود به زور نفس می کشید آخر ...

نمیدونم چکار کنم ینی من تا ۹ ماهگی میخام اینجوری باشم باز اگ کرونا نبود دسوبالمون باز تر بود الان ن جرات دکتر رفتن داریم همم پر از استرسو فکرو خیالداره داغونم میکنه

من خودم بعد از سه هفته پنجشنبه گذشته صبح رفتم بیرون به خدا با ماسک داشتم خفه میشدم تازه جاهای شلوغ ه ...

ميدونم سخته ولي باور كن بهترين راه براي از بين رفتن اين زنجيره س 

خيلي كشورها الان اجباره 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
انشالله خیلی روزه اینجورم نفسم به سختی بالا میاد.دیشب به مامانم گفتم همچین استرس داد ک وای رعایت نکر ...

پیش کسی ک بهت استرس وارد میکنه نرو

بمون تو خونه استراحت کن

منم باردار بودم دارو نخورده خوب شدم با روغن سیاه دونه روغن مالی کن.کتف و سر سینه و پشونی اب عسل لی ...

سیاه دونه گرمه استفاده کنم بد نیس برام؟بعد عسل چی اونم شنیدم تو بارداری خوب نیس براهمین عسل ابلیمو نخوردم ینی بخورم مشکلی نداره؟

پیش کسی ک بهت استرس وارد میکنه نرو بمون تو خونه استراحت کن

اره دیگه ازبس استرس گرفتم دستو پام میلرزید اومدم خونه اونم هی اسراز میکرد ک بمون اینجا حالت بده گفتم تو ازبس استرس دادی حالمو بد کردی نمیتونم بمونم باید برم اومدم خونم اونم بیچاره خابش نمیبره همش زنگ میزد بهتر شدی 

سیاه دونه گرمه استفاده کنم بد نیس برام؟بعد عسل چی اونم شنیدم تو بارداری خوب نیس براهمین عسل ابلیمو ن ...

ن عزیزم من میخوردم

ی قاشق بریز تو ابجوش..

مگه میخای ی کیلو عسل بخوری ک خطرناک باشه

حتما روغن مالی کن.سیاه دونه خیلی خوبه.

من دخترم ۱۵ ماهشه ماشاالله از ۶ ماهگی دیگه دکتر نبردمش.با همینا ک برات نوشتم.خوبش میکنم.ب دکترم کارش نمیکشه.

چند ماهته..هفته چندی؟؟

نمیدونم چکار کنم ینی من تا ۹ ماهگی میخام اینجوری باشم باز اگ کرونا نبود دسوبالمون باز تر بود الان ن ...

مشاوره بگیر یا 4030 زنگ بزن یا از دکتر زنانی که میری تلفنی شرایطت رو بگو بعد هم در موارد حاد با رعایت اصول مطب ها پذیرش دارن ولی حتما جایی برو که توی سالن انتظار کسی نباشه با ماسک و دستکش برو اومدی هم یک‌راست برو حمام دیگه چاره چیه لااقل خیالت راحت میشه

اره دیگه ازبس استرس گرفتم دستو پام میلرزید اومدم خونه اونم هی اسراز میکرد ک بمون اینجا حالت بده گفتم ...

کار خوبی کردی

اینا ک بت گفتمو انجام بده..مطمعن باش بهتر میشی

داروی امام کاظم هم خانمای باردار میتونن بخورن

تهیه کن و استفاده کن

هم بدا سرماخوردگیت خوبه ام پیگشیری از کرونا

من هم خودم میخودم.هم دختر ۱۵ ماهم هم شوهرم

2706