2733
2739
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست
ن عزیزم من میخوردم ی قاشق بریز تو ابجوش.. مگه میخای ی کیلو عسل بخوری ک خطرناک باشه حتما روغن مالی ...

۲۱یا ۲۲ هفته هستم.پس صبح حتما اب لیمو عسل میخورم چون فکر کردم خطر داره عسل.کفتین روغن سیاه دونه بکشم به پیشونی و گلوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميدونم سخته ولي باور كن بهترين راه براي از بين رفتن اين زنجيره س  خيلي كشورها الان اجباره  ...

می دونم کاملا درسته 

ما خودمون رعایت می کنیم 

ولی خیلیا گرما رو کردن بهونه 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
مشاوره بگیر یا 4030 زنگ بزن یا از دکتر زنانی که میری تلفنی شرایطت رو بگو بعد هم در موارد حاد با رعای ...

اره مطب دکترم بازه وقت بگیرم برم پس همش میگم نکنه کرونا باشه همه خونوادم ازم گرفته باشن هی میگم من باردارم نکنه منو بکشه کرونا بخاطر بچه هام ناراحتم

2731
سیاه دونه گرمه استفاده کنم بد نیس برام؟بعد عسل چی اونم شنیدم تو بارداری خوب نیس براهمین عسل ابلیمو ن ...

عسل خیلی خوبه کی گفته بده 

حتما بخور 

هم بچه رو تقویت می کنی 

هم سیستم ایمنی بدنت بالا میره 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
۲۱یا ۲۲ هفته هستم.پس صبح حتما اب لیمو عسل میخورم چون فکر کردم خطر داره عسل.کفتین روغن سیاه دونه بکشم ...

ن عزیزم خطر نداره

کلن هر چیز زیادیش خطر داره.دوز پایین مشکل نداره

من حتی شربت زعفرونم درست میکنم میخورم.البته زعفران کم میزنم.

من حتی الان ک حالم بد میشه عسل میخورم..

البته عسل اصل بخور 

روغن هم بزن کتف سر سینه گلو پیشونی پشت لب..قشنگ ماساژ بده.مخصوصا گلوتو و سرسینه

لیمو هم گفتم اگه  ک فشارت میزونه بخور .من سر بارداری قبلیم فشارم همش رو ۱۰ ۹ بود.نمیتونستم لیمو بخورم

بارداری دومم اینجور نیستم.میشینم لیمو خالی هم میخورم

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
2740
ن عزیزم خطر نداره کلن هر چیز زیادیش خطر داره.دوز پایین مشکل نداره من حتی شربت زعفرونم درست میکنم م ...

من بار داری دوممه سر بارداری اولم خیلی خوب بودم این مشکلاتو نداشتم این همش استرس ک وای نکنه کرونا باشه دارم خسته شدم کی این بلا میخاد تموم بشه

چ میدونم گفتن باعث سقط میشه

نه بابا 

عسل اصل بگیر بخور 

ولی داروی امام کاظم رازیانه داره اون زیاد خوب نیست مخصوصا اگر نی نی پسر باشه 

من بار داری دوممه سر بارداری اولم خیلی خوب بودم این مشکلاتو نداشتم این همش استرس ک وای نکنه کرونا با ...

منم بارداری اولم خوبب بودم.این دومی اذیتم میکنه.

استرس واست سمه.سعی کن اروم باشی

مگا قبلا سرمانمیخوردین؟؟الانم همونه عزیزم.ب دلت بد راه نده.

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
منم بارداری اولم خوبب بودم.این دومی اذیتم میکنه. استرس واست سمه.سعی کن اروم باشی مگا قبلا سرمانمیخ ...

قبلا سرما میخوردم بدون دکتر خوب میشدم الان تا میگم نفسم نمیا یا سرماخوردم فوراهمه میگن وای کرونا گرفتی مامانم خواهرام داداشم که بمب استرسن اصلا ادم جرات نمیکنه بهشون بگه چمه

2706