2737
2734
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست
ببخشید کسایی که تو تاپیک بعدی که عکس های بیشتری از جهزیه ان ویاقصد گذاشتن عکس از جهزیه خودشون دارن و ...

اسی منم تگ کن تا حالا یه چیزایی خریدم برا جهیزیه م که عکس بزارم منم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فعلا اینا رو ببین تا بقیه رو سرجمع کنم😂

مبااارکت باشه خیلی نازن 😍

سرویس قابلمه ات رو میگی چند گرفتی؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
دعاکنید منم عروس بشم بزودی زود...همش ازدواجم بهم میخوره.

الهی قصه نخور خوشبخت ترین باشی

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
2731
یعنی خرید تلویزیون هم با دختره؟؟؟؟😳😳😳 

نه شوهرم گرفته ولی خودش ماموریت بود پول فرستاد من گرفتم حالا میترسم بد باشه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ان شاا...مبارکت باشه عزیزم🌹🌹

من ۷ساله عروسی کردم وهمون اوایل قبل عروسی پول جهازوپس اندازشوهرموویه پولیم خانواده هامون کمک کردن خونه مونم رهن دادیم یهخونه نقلی خریدیم

خداشاهده عروسی که دوسال بعدش گرفتیم بابام یخچال وجاروبرقی وسرویس چینی وچنگال وقاشق وقابلمه چدن گازوماشین لباسشوییموداد

فقط وسایل اولیه

حقم داشت پولشودادخونه گرفتیم

درعوض گفت سه دونگش واسه دخترم

خیلی ازوسایل به مرورخریدیم

خیلیارودست دوم خریدیم!

همه چیزلازم نیس بخدا

من الان۷ساله ۷سال وخردا ایه دوتام بچه دارم باورکنیدباهمونادارم زندگی میکنم

فشارنیاریدبه پدرتون وخونواده تون وهمسرتون

خونه تهیه کنیدباهمون وسایل ضروری کم کم میخریدبهترین وسایل رو...

من تواین سالاخیلی لوازم اضافه ترم حتی خریدم پرمیشه خونتون راحت بگیریدزندگی رو...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ان شاا...مبارکت باشه عزیزم🌹🌹 من ۷ساله عروسی کردم وهمون اوایل قبل عروسی پول جهازوپس اندازشوهرموویه ...

نظرشخصیمه ولی دویست میلیون کم نیست!

راحت میشه بامقدارپس اندازشوهروخانواده شوو...یه جای نقلی خریدتوپایین شهرم باشه رهن میشه دادوام۲۴۰میلیون الان به مسکن اولیهامیدن!

خیلی مدلای مختلف میشه فکر کردخونه خریددرسته باوام وقسط ولی اوایل زندگی زودمیگذره

من اصلاًیادم نمیادیه موقعهایی باورم نمیشه اتاق خوابم پرده نداشت!فرش نداشت!

الان همه جای خونه م پره...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
الهی قصه نخور خوشبخت ترین باشی

مرسی عزیزم ..منم اصالتم کورد کرمانج ..شما هم خوشبخت وعاقبت بخیر بشی..همه دخترا خوشبخت بشن ازدواج هیچ کسی بهم نخوره

الهی دلتون شاد و لبتون خندون باشه
اسی مبارکت باشه ، اون سه تیکه جا دستمال کاغذی و سطل که خاتم بود ، چند قیمت گرفتی ؟

خاتم کاری شده ها مال من نیست گلم مررسی عزیزدل

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
کجا میزاری عکس من نمیتونم ببینم

تو صفحه های تاپیک اون اولاش هست بچه ها هم گذاشتن عزیزم یه تاپیک دیگه میزنم که عکس همشونو بزارم تگت میکنم حتما🙈

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2706