2737
2739

تازع میخاسم برم خاطره بدمو بگما

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ی سری داشتم میرفتم کلاس

بعد هنوز از کوچه ای خونمون بود بیرون نرفته بودم

سرکوچه ی پسره وایستادا بود بلند بلند سمت من ترکی حرف میزد وسطاش فحش های خیلی بد میداد

من فقط فحشارو فهمیدم با یه چنتا کلمه ترکیش 

ولی خیلی بد بود سری در رفتم

تیپمم خیلی ساده بود انگار هرچقدر ساده تر باشی بدتره😕😕

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

چرا این موضوعات عبرت انگیز میترکه؟حالا تاپیک دوست جونیا بیاین ده نفر هم تگ بشن تا سه روز میمونه

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
2706