2733
2734

دوستای گلم به نظرتون کاکائو میتونه باعث بدخلقی و بداخلاقی بچه ها بشه؟ پسرم 3سالش هست حس میکنم هروقت کاکائو میخوری به شدت بداخلاق میشه. کسی هست که بچه اش با کاکائو شیطون یا بداخلاق بشه؟ یا من اینجور فکر میکنم

کافئین محرکه ممکنه بیشتر فعالیت کنه یا بیش فعال باشه شیطونی کنه بیشتر 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله عزیزم

نوشابه،قهوه،کاکائو باعث این مشکل میشن

احتمالا بچه تون بیش فعالی داره که با اینا تحریک میشه

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔

بله خیلی اثر داره

و به همین علت تو رژیم کودکان مبتلا به اختلال تمرکز و توجه بیش فعالی کاکائو باید حذف بشه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

بخاطر كافئينشه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

[QUOTE=140128872]بله عزیزم نوشابه،قهوه،کاکائو باعث این مشکل میشن احتمالا بچه تون بیش فعالی داره که با اینا تحریک می ...[/QUOTE پسرم شیطون نمیشه فقط بداخلاق و بهونه گیر میشه. واسه همین عجیبه برام

2740
[QUOTE=140128872]بله عزیزم نوشابه،قهوه،کاکائو باعث این مشکل میشن احتمالا بچه تون بیش فعالی داره که ب ...

آره خب تاثیر داره

پسر منم اینجوریه.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔

پسر من 😐✋ هروقت کاکائو میخوره از حالت نرمال خارج میشه و دست به شیطنتهای اعصاب خرد کن میزنه.مارو چک پیچ میکنه.دیوار راستو میره بالا.بدو بدو میکنه.تف میکنه.وسایل پرت میکنه😐سعی میکنم بهش ندم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بله خیلی اثر داره و به همین علت تو رژیم کودکان مبتلا به اختلال تمرکز و توجه بیش فعالی کاکائو باید ح ...

عزیزم چیزی که برام عجیبه اینه که شیطون نمیشه بداخلاق میشه 

عزیزم چیزی که برام عجیبه اینه که شیطون نمیشه بداخلاق میشه 

کمخونی نداره؟کسایی که کمخونی دارن عصبی هستن و کاکائو عصبیترشون میکنه.اصلا کاکائوی زیاد کمخونی میاره.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
[QUOTE=140128872]بله عزیزم نوشابه،قهوه،کاکائو باعث این مشکل میشن احتمالا بچه تون بیش فعالی داره که ب ...

سلام عزیزم..من از تایپک سال 14/12/94تون ک عکس رنگی بود خوندم...و برج هشت چارده هفتتون بود...بنظر خودتون عکس رنگی باعت بارداریتون شد..؟مگ چقد اقدام داشتین چند ماه؟الهی شکر  ک باردار شدین و الان دغ دغتون شده کاکو بدخلقیه بچه....خوشحالم براتون..منم  عکس رنگی دارم..

بچه ها یه اتفاقی افتاده! من یه ویدئو دیدم راجع به مادرای امروزی که خیلی ذهنمو مشغول کرد. توی تاپیکم لینکش رو گذاشتم، واقعا دوست دارم نظرتونو بدونم راجع به این موضوع. چون خودم خیلی درگیرم باهاش این روزا.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5437632/چه-عجب-بالاخره-یکی-پیدا-شد-که-به-مادرا-و-دغدغههاشون-توجه-کنه

2706