2726

بچه ها دیروز اتفاقی یه کلیپ خیلی جالب دیدم درباره مامان های امروزی، که از احساساتشون و مسائلشون و... صحبت کرده بود. به نظرم الان که فرصتش پیش اومده باید درمورد این صحبت کنیم که مادر امروزی اول باید حال خودش خوب باشه تا بتونه به خانواده‌ش برسه. خیلیا فکر میکنن مادر هرکاری میکنه وظیفشه، باید کمک کنیم این فرهنگ درباره مادران امروزی درست بشه و بدونن که مادر امروزی به جنبه‌های دیگه زندگیش هم توجه می‌کنه. 

ادرسش رو میذارم شمام ببینین.

نظرتون چیه درموردش؟

https://www.instagram.com/p/CHdCpIanmIg/

با اصل موضوع موافقم 

ولی الان یه طوری شده

یه سری از مادرای جوون فکر میکنن

همه باید یاری کنن

اینا بچه داری کنن

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
با اصل موضوع موافقم  ولی الان یه طوری شده یه سری از مادرای جوون فکر میکنن همه باید یاری کنن ...

درسته. ولی یه سری مادرا مثل من که هم کار میکنم بیرون هم خانه داری و بچه داری واقعا نیاز داریم به اینکه یه زمانی رو تو روز به خودمون اختصاص بدیم. یه کتابی، فیلمی، رسیدگی های شخصی و ...
اینکه بقیه درک کنن اینو واقعا خوبه.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728