2737
2739
عنوان

چیکار کنم پسرم شیر پاستوریزه بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 32 پست
اخه هنوز که نمیتونه با نی شیر بخوره یه سالشه

امتحان کن شاید هم بتونه آخه شیشه میخورن 

شاید شد یادم‌نمیاد خودم از کی دادم البته

اگه مربا توت فرنگی داری من با اون طعم دار میکردم عسل هم خ به ولی کاکائو برای بچه ها خ ب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عسل برای بچه های زیر دوسال ممکنه الرژی زا باشه 

عهههه چه تلسناک  نمیدونستم 😐😐😐😐خب اول بهش ی چایی قاشق بده اگه حالش عوض نشه اکی هست؟ 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
عزیزم گفتم که دکترش گفته باید کم کنی و شیر پاستوریزه بیشتر بدی،چه میشه کرد وقتی یبوستش هیچ جوره جز ب ...

تو غذاهاش آلو بخارآ بنداز .یا خالی بده بهش بخوره...لواشک هم میگن خوبه...خودت طبیعی درست کن بده بخوره

من امتحان کردم فورا شکم کار میکنه

2728
عزیزم هر دفعه یه چیزی به شیر اضاف کن ببین چه طعمی رو دوس داره یه روز شیر کاکائو  یا شیر موز ...

اخه کاکائو و موز یبوستو تشدید میکنن

گلابو مامانمم میگفت خوبه بده بهش ولی اینکه تو شیرش میشه ریختو نمیدونستم میشه بگید مثلا تو چقدر شیر چقدر گلاب بریزم؟

بچه شما چند وقتشه؟

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
۵ تا شیر خشک دادم فرقی نمیکنه

مثلا یه هفته کلا بهش شیر ندی یبوستش خوب میشه یعنی؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
عزیزم گفتم که دکترش گفته باید کم کنی و شیر پاستوریزه بیشتر بدی،چه میشه کرد وقتی یبوستش هیچ جوره جز ب ...

دکترش  پیشنهاد نداد کمی رقیقتر از معمول درست کنی ؟

واقعا شیرای پاستوریزه نمیتونه جایگزین شیر خشک باشه 

و بچه تا دوسالگی شیر میخواد درسته بعد یسالگی اولویت اول غذاس بعد شیر 

ولی همون شیر هم نباید بی کیفیت باشه 

تو غذاهاش آلو بخارآ بنداز .یا خالی بده بهش بخوره...لواشک هم میگن خوبه...خودت طبیعی درست کن بده بخوره ...

تو غذاش میریزم فرقی نمیکنه،خالی ام نمیخوره،لواشکم فکر نکنم بچه یه ساله بتون بخوره که

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2738
دکترش  پیشنهاد نداد کمی رقیقتر از معمول درست کنی ؟ واقعا شیرای پاستوریزه نمیتونه جایگزین شیر خ ...

چرا گفت رقیق تر کن یه ماهه این کارو میکنم ولی انگار نه انگار،خودمم اصلادوست ندارم از الان شیر خشکش قطع بشه ولی واقعا خیلی عذاب میکشه به خاطر یبوستش

تو غذاش میریزم فرقی نمیکنه،خالی ام نمیخوره،لواشکم فکر نکنم بچه یه ساله بتون بخوره که

انجیر خیس کن 

تکه های کوچولو بش بده ممکنه بخوره و خیلی براش خوبه 

میوه های الانم همشون برا یبوست خوبن مث زردالو هندونه گیلاس

و اینکه اب هم زیاد بش بده

اخه کاکائو و موز یبوستو تشدید میکنن گلابو مامانمم میگفت خوبه بده بهش ولی اینکه تو شیرش میشه ریختو ن ...

عزیزم موز سفت یبوست میاره.موز کاملا رسیده نه

در ضمن آب هویج هم برای شکمش خوبه

کاکائو هم یکم بچه فعالیش زیاد میشه

ببین عزیزم.مثلا توی یه لیوان شیر،حدود ۲_۳قاشق گلاب میریختم.یکمم آب!

چون کلا شیر پاستوریزه هم خودش شکم رو سفت میکنه

پسرم الان ۳سال و نیمشه

مثلا یه هفته کلا بهش شیر ندی یبوستش خوب میشه یعنی؟

عزیزم تا حالا که نشده حتی یه روز کامل شیر خشکشو قطع کنم ولی وقتی کم میکنم انگار بهتره

لواشک میتونه بخوره بده دستش زبون میزنه همونم خوبه...خودت با زردآلو یا آلو زرد و آلو سیاه درست کن

انجیر خیس کن  تکه های کوچولو بش بده ممکنه بخوره و خیلی براش خوبه  میوه های الانم همشون ب ...

اره تا جایی که میخوره آب میدم زرد الو و هندونه ام زیاد دادم فرق نکرد ولی فعلا انجیرو امتحان نکردم

ممنون عزیزم که وقت میذاری 

2706