2737
2734
عنوان

چیکار کنم پسرم شیر پاستوریزه بخوره

839 بازدید | 32 پست

سلام خانوما پسرم یه سالو نیمشه چند ماهی هست که درگیر یبوستشیم از اول شیر خشک میخورد دکترش میگه از شیرشه و باید کم بشه،میخوام کم کنم به جاش شیر پاستوریزه بدم ولی لب نمیزنه احساس میکنم از طعم و بوش خوشش نمیاد چی میتونم اضافه کنم که بخوره؟

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز زوده برا شیر پاستوریزه 

بچه شما الان در حال رشده شیر خشک تمام ویتامینا و مواد مغذی برای رشدش رو داره تامین میکنه اونو ازش نگیر 

با پزشکش برای یبوستش مشورت کن و تصمیم درست بگیر 

یکم عسل یا وانیل اگه ضرر نداشته باشه

قند یا نبات واسه شیرین شدنش ریختم نخورد،چند روز پیشم جاریم گفت وانیل بریز ولی قبلش باز تحقیق کن

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

یکم عسل بریز. شکر یا نبات 

پسرمن نمیخورد ولی بعد دوسال که از شیر گرفتم بجاش شیر پاستوریزه میخوره عاشقشه ولی من دیگه شکر نمیریزم بجاش عسل میریزم یا خالی میدم یا با خرما 

2738
نی شیر با طعم های مختلف

اخه هنوز که نمیتونه با نی شیر بخوره یه سالشه

عزیزم هر دفعه یه چیزی به شیر اضاف کن ببین چه طعمی رو دوس داره

یه روز شیر کاکائو 

یا شیر موز

البته من همیشه برا پسرم گلاب میرختم داخلش و نبات ک سردیش نشه...گلاب هم میریختم که شکمش سفت نشه!!از خودم در آوردم نمیدونم وقعا جلو یبوست رو میگیره یا نه!!

بعد اینکه همش شیر خالی نمیریختم.آب هم اضاف میکردم

آخه منم هنیشه با یبوستش مشکل داشتم و دارم

هنوز زوده برا شیر پاستوریزه  بچه شما الان در حال رشده شیر خشک تمام ویتامینا و مواد مغذی برای ر ...

عزیزم گفتم که دکترش گفته باید کم کنی و شیر پاستوریزه بیشتر بدی،چه میشه کرد وقتی یبوستش هیچ جوره جز با قطع شیر خشک خوب نمیشه،۵ تا شیر خشک عوض کردیم فایده نداره

شیرشو عوض کن خب. دختر من دوسالشه بیومیل 3 میخوره 

۵ تا شیر خشک دادم فرقی نمیکنه

2706