2733
2734

۸ماهه باهمیم خودشو پسرمجرد جا زد خانوادش خبر ندارن چندماه اخیر میگفتم بریم مشاوره میگفت اره من یبار تنها باید برم درباره ترسهام راجع ب ازدواج بگم و دودلم و اینا 

یکی دوبارم اشاره کرد ک بعد شکست عشقیش یکسالی ک خونه مجردی داشت و رفیقاش دوست دختر میاوردن واس اینم اوردن ولی دست نزده و خاطرات بدی داره ک باید ب مشاور بگه ولی هیچوقت جدی بهم نگفت فلانی مثلا برو این هفته نوبت بگیر فقط با کل قضیه مشاوره رفتن موافقت کرده بود

ب من یبار گفت بعد عید میام یبار برج ۲ بعد گفت برج ۶ کارام اوکی میشه درگیر خونه سازی هست

هفته پیش وسط حرفهاش گفت واس ازدواج دودلم چون نجاست دیدم و پرسیدم چ نجاستی نمیگفت و منم بدم اومد کات کردم بعد ۳روز پیام داد جواب ندادم فرداش پیام و قسم داد جواب دادم بعد گفت تو اون خونه مجردی رفیقاش کسی رو نیاوردن درحقیقت ایشون تو خیابون با ی خانومی اشنا شده بود 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد اون بعش گفته ۱۰دقیقه سرت رو فرمون بوده و چرا ناراحتی و دوست شدن خانمه مطلقه ۲۰ساله ی بچه داشته و ایشون اونزمان ۲۸ساله بوده صیغه کردن خونه اجاره کردن دوتایی زندگی میکردن دوسال

خونه هم نزدیک خونه باباش تو همون محدوده 

دیشب گفت هرروز دوسه ساعت میرفته وسط روز پیشش شبها هم هفته ای ۴_۵شب اونجا میمونده ب خانوادش گفته خونه رفیقامم

حتی گفت میگفته میخام ۱هفته برم مسافرت با دختره میرفتن ۱هفته خونه مادردختره شهرستان

عقدشون ۹۹ساله بوده با مهریه و ی سفر زیارتی

2738

دیروز خونه خالشو نشونم داد خونشون رفتن خاله هاش دخترخالش همه رو میشناخته بعد گفت دختره یتیم بوده فرزند خونده اینا بوده و شمالم مسافرت رفتن با دوستای این اقا و خانواده دختره 

بعد دعوای شدید و شک و خیانت بوده دختره رو بیرون کرده اونم رفته سراغ کارای قدیمش ک تن فروشی بوده 

دیشب گفت بخاطر من قلیون مشروب گفته بود کنار گذاشته اهل نماز روزه شده بود بعد فهمیدم قبلا اهل خودفروشی و کنار خیابون واستادن بوده این اخری ک ایشون بو برده ک داره یکارایی هنوز میکنه دعولشون شده و دختره رفته مادره ب این اقا دانادشون حساب میشده گفته باهم دنبالش رفتن ک دختره ادرس داده رفتن دیدن خونه فساده و پولی میگفت مادرش میگفته حلالم کن و فلان 

رفته محضر ۲۰تومن داده بجای مهریه با دختره عقد تموم کردن

گفتم اخرین بار کی بهت زنگ زده گفت هفته پیش پول میخاسته جواب نمیدم با شماره های ناشناس زنگ میزنه میگ بیا دوباره باهم باشیم

منم مطلقه ام خیانت زیادی دیدم جداشدم میگفت تاحالا بهت نگفتم ک یاد خیانتای شوهرسابقت نیفتی ناراحتتر نشی ولی دروغ میگ وانمود کرد پسره 

مثلاماه دوم آشنایی بهم گفت من شازده ام گفتم ینی چی گفت ینی پسری ک تاحالا اونکار با کسی نکرده بعدا تو حرفهاش گفت با دختراولیه از پشت رابطه داشته بیخیال شدم الان فهمیدم دوسال با این خانم مطلقه زندگی داشته اونوقت مادرش خبر نداره بخاطر مطلقه بودن من ۳بار بهم تیکه انداخت یبار اشکم دراومد من ۱سال و ۱۰ماه زندگی علنی ازدواج علنی داشتم ک همش با شوهرم قهر و رابطه نداشتیم کلا ۳مرتبه رابطه اونم اولیل داشتیم شوهرم هی قهر میکردجدامیخوابید ولی تو شناسنامه آشنایی و معرفی و خواستکاری علنی و همچی مث بقیه مردم بود

دیشب ناراحت بودم گفت اینجوری داری ناراحتم میکنی میتونستم بهت نگم هیشکی ندونه توهم ندونی

عزیزم کات کن مردی که بدون اجازه خانوادش میره زن صیغه میکنه قطعا قصدش ازدواج نبوده پس برات مرد زندگی نمیشه هم اینکه اینجورکه پیداس ممکنه شکاک باشه

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹
یعنی هم زمان که اون خانم بیچاره رو صیغه کرده با شما هم بوده 

ن از ۹۸تا ۱۴۰۰ باهم بودن ولی فامیل و خانواده خودش نمیدونن خانواده دختره فقط میدونستن و چنتا از دوستان این اقا 

اونوقت میگ ازدواج حساب نمیشه گفتم تو پسر نبودی مردی چون عین ی مردمتاهل خونه احاره کرده شبها میرفت پیشش روزها هم ۳ساعت وسط،کار میرفته خونه باهم مسافرت و خونه مادردختره ۱هفته ۱هفته میموندن اقوام دختره درحریان بودن عقدم گفت سال اول یکساله بود بعد ۱۰ماه ب ۹۹ساله تبدیل کردیم مادرش هی میگفت کی بچه دار میشین

خب منم ازدواجم ۹۷تا ۹۸بود الان مث ایشون بگم چندسال قبل بود مهم نیس ؟یا میگ کسی نمیدونه گفتم فقط خانوادت نمیدونن

بعد گفتم من هیچی با هردختری ازدواج کنی اگ نگی بفهمه جنجال با خانواده ها میرسه چون ازدواج قبلی محسوب میشه

گفت اگ نگم هیشکی نمیفهمه گفتم اونسری دخترخالشو کنارخیابون دیدیم خودشم ک میگ دختره چنبار تهدیدش کرده میام درمغازه بابات

پس بگو چرا میگفت ب بابام گفتم اینجارو بفروشیم بریم میگ‌ن خونمون خوبه 

ن از ۹۸تا ۱۴۰۰ باهم بودن ولی فامیل و خانواده خودش نمیدونن خانواده دختره فقط میدونستن و چنتا از دوستا ...

خواهش میکنم سمتش نرو هم دلم برا شما سوخت هم اون خانم صیغه نود و نه ساله مثل عقده 

2706