2733
2734

از پیش دبستانی تا امسال که چهارم بود همین مدرسه رفته عادت کرده به فضاش و دوستاش

امروز رفتم یه مدرسه دیگه صحبت کردم پنجم ششم بره اونجا ،مدرسه بهتریه بچه ها درسخونتر و قبولی تیزهوشان بالایی داره

ولی بچم خیلی غمگین شده، نمیدونم کارم درسته یا نه🙁

خدایا شکرت...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر الان دلم میخواست بچم مدرسه ای بود

ولی فعلا ۴ سالش هم نشده😁

استاتر اگر بچتون توی مدرسه فعلی مشکلی نداره بزار درسشو بخونه اذیت نکن هیچکس با کلاس ۵ و ۶ نابغه نشده

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

من خجالتی بودم و هرسال به دلیل شرایطی مدرسم عوض میشد شاید ناراحت باشه و سختش باشه اما یه فرصتیه یاد بگیره تو شرایط جدید و متفاوت با ادما چجوری ارتباط بگیره 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بله کارتون درسته

چون به هرحال اگه الانم از دوستاش جدا نشه دوسال دیگه اکثرشون جدا میشن از هم

زود عادت میکنه به محیط جدید

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

الان ما تو زن کیمون کلی دوست داشتیم کدوماشون هستن نهایت یکی دوتا تمام پس دوست ول کن ایندش مهمه اتفاقا اجتماعی تر میشه محیط مختلف میبینه روحیشم عوض میشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ولی خب واقعا میخوای از الان بچه رو بزاری تو فضای رقابت و درس ؟

من دیدم اکثر اونایی تو سن کمتر وارد فضای رقابت و درس خونی و اینا میشن دقیقا همون زمانی باید بخونن شل میزنن و ول میکنن چون خسته میشن 

ولی تصمیم خودته

سوگولیِ شمسی
راحتش بذار، بذار بره همون مدرسه قبلی، قبولی تیزهوشان واقعا مهم نیست روان بچه مهمتره

چرا مهم نیست؟

جو مدرسه خیلی مهمه بهتره وقتی به سن نوجوانی میرسن تو فضای علمی و درسی باشن تا مدرسه ای که بیشتر بچه ها تو فکر ارتباط با جنس مخالف ،لوازم آرایش و زیبایی و ..‌باشن

خدایا شکرت...
2706