2737
2734
ببخشید شما که بویایی نداشتی بینیت کیپ شده بود یا بینیتون مثل روزای عادی بود فقط بویایی نداشتید؟

روزای اول کیپ بود آبریزشم که خوب شد باز شده بود ولی باز بویایی نداشتم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم‌چطوری دخترگلت خوبه انشالله برای گردنش چکار کردی رفتی دکتر؟

سلام عزیزم مرسی تو خوبی پسرت خوبه؟بعد اون روز ده بار بردمش دکتر برا چیزای دیگش⁦🤦🏻‍♀️⁩😪 گردنشم نشون دادم گفت میتونی ماساژ بدی خوب میشه،حوله گرم میذارم خیلی کوچیک شده دکتر لازم نداره

2731
سلام عزیزم، شما حس چشایی و بویاییتون چی شد؟

سلام جانم تازگیا دیگه خیلی بهتر شده همه بوهارو واقعی میفهمم 

انقد استرس نکشین بیشتر از کرونا به خودتو بچه آسیب میزنه دوره سختش تا ۱۴روزه اگه سالم موندی پس نگران ...

سلام عزیزم

شما کرونا گرفته بودین

خوب شدین؟ نی نی سالم بدنیا اومد

ترخدا منو راهنمایی کنید منم ۵ ماهم هست سرماخوردم ولی نمیدوونم کروناست یا نه  جهنم از خودم بچم طوریش نشه

خدایا میدونم به موقع میرسی
ببخشید شما باردار بودید کرونا گرفتید؟ من باردارم۵ ماهمه،  خیلی زیاد برای جنین نگرانم.

بله نوشتم

نگران نباش انشالله طوری نمیشه ولی با دکترت در ارتباط باش

2738
سلام عزیزم شما کرونا گرفته بودین خوب شدین؟ نی نی سالم بدنیا اومد ترخدا منو راهنمایی کنید منم ۵ ما ...

سلام بله گرفته بودم خداروشکر خوب شدم دخترمم سالم دنیا اومد،میکفتن ماهای اول خطرناکه ،اگه خفیف گرفته باشی با یکم رسیدگی خوب میشی نگران نباش عزیزم،واسه اطلاعات بیشتر کامنتای قبلیو بخون امیدوارم نظرات دوستان بهت کمک کنه

ببخشید شما که بویایی نداشتی بینیت کیپ شده بود یا بینیتون مثل روزای عادی بود فقط بویایی نداشتید؟

یکی از دوستام گرفته بود گفت.  بینی مثل روزهای عادی بود باز باز.  فقط بویایی نداری.  

سلام کدوم بیمارستان مرید برای زایمان ؟. 

من اصفهانم عزیزم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
سلام بله گرفته بودم خداروشکر خوب شدم دخترمم سالم دنیا اومد،میکفتن ماهای اول خطرناکه ،اگه خفیف گرفته ...

خدارشکر

بسلامتی ایشالله همیشه سالم و خوب باشید.برا منم دعا کن من هفته ۱۸ ام یعنی خطرناکه برا بچه؟؟

میترسم برم تست بدم

علائمم پادرد داشتم سه روز و گلو درد البته گلوم چرک کرده و سینه درد و سرفه.

دکتر رفتم یه هفته پیش تو گلوم نیگاه نکرد ولی قرص سفیکسیم و قرص جوشان  accو شربت دکسترومتورفان داد 

اینا رو چرک گلو اثر میکنه؟؟؟

خدایا میدونم به موقع میرسی
خدارشکر بسلامتی ایشالله همیشه سالم و خوب باشید.برا منم دعا کن من هفته ۱۸ ام یعنی خطرناکه برا بچه؟؟ ...

مرسی عزیزم همچنین

انشالله خیلی زود خوب میشی،نه برا بچه که نه خطر نداره میگفتن تب بالا اینا باعث میشه تو هفته های اول جنین سقط شه شما خداروشکر خفیف گرفتی البته اگه گرفته باشی مطمئن نیستی که شاید سرما خوردگیه

تست بدی هم دیگه مهم نیس گذروندی ،اون قرصارو بخور سفکسیم چرک گلوتو خوب می‌کنه با آب نمک غرغره کن اگه آبریزش بینی داری بکش تو دماغت خشک میکنه، آویشن و پونه نمیتونی بخوری دم کن بخورشو بده به سرو صورتت ،شلغم بخور چرک سینتو خوب میکنه

برا درد بدنت استامینوفن هر هشت ساعت میتونی بخوری ولی من شبا میخوردم که راحت بخوابم

سبزیجات بخور ،آبمیوه و چیزای مقوی که ضعیف نشی 

کرونا خیلی بدنو ضعیف میکنه لاغر میکنه من باید دو کیلو اضافه میکردم برعکس دو سه کیلو هم کم کرده بودم از وزنم ولی خداروشکر بچه وزنش خوب بود

به خودت برس انشالله چند روز دیگه سالم سالمی 

2706