2737
2739
نگران نباش خوب ميشي  بيچاره ما ها ك نصف بارداريمون فقط تو ترس و استرس گذشت 😫😭😢

بارداری منم افتاده بود تو وقت زلزله منم دختر بزرگمو هی باشکم هفت ماهه بلند میکردم از طبقه سوم. می‌آوردم پایین. 

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
دقیقا اونایی که بیشتر رعایت میکنن الکی الکی درگیر میشن،خداکنه زودتر این کابوس تموم شه  با آرزو ...

الهی آمین.

من خانواده ام اصلا پیشم نمیان .به مادرشوهرمم میگم رعایت نمیکنن

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ۵روزپیش بدنم بحال بودفرداشم گلودرد وابریزش چشمم اضافه شد دیگه بدترنشد ابریزشمم رفت ولی الان ۳روزه نه طعم میفهمم نه بو همسرمم همینطور توماه هفتم بارداریم نمیخوام ب دکترم بگم

سلام من ۵روزپیش بدنم بحال بودفرداشم گلودرد وابریزش چشمم اضافه شد دیگه بدترنشد ابریزشمم رفت ولی الان ...

سلام عزیزم اینا علایم کروناس دیگه،چرا نمیخوای بگی؟خودت مراقبت کن ۲۰روز به خودت برس خوب میشی ایشالا

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
2731

عزیزدلم شما تو بارداری کرونا گرفته بودین؟

من ۲۶ هفتمه

حدود ده روز پیش عطسه و آبریزش گرفتم که فکر کردم حساسیه و دکتر نرفتم بخاطر محیط های آلوده  بعد یک هفته خوب شدم ولی بویاییمو از دست دادم و رفتم دکتر گفت تب نداری و اکسیژن خونت خوبه ولی تست بده

تست دادم مثبت بود

دکتر گفت خفیف گرفتی و خداروشکر از سرت گذشته داروهم جز ویتامین سی نداد

شما که قبل زایمانت گرفتی تو بیمارستان پذیرشت کردن؟من میترسم پذیرشم نکنن

کلا تاثیری توی زایمانتون داشت؟من میخوام به دکتر متخصصم نگم چون بداخلاقه الآن نمیدونم چجور بهش ثابت کنم من کلی رعایت میکردم

نمیدونم از کجا اومد این لعنتی

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
من همه اون مکملا که گفتمو از اولش میخورم اصلا باید بخوری تا بدنت ضعیف نشه،ویتامین د خودش خیلی مهمه ب ...

عزیزم نی نیت دنیا اومد بسلامتی؟تاثیری که روش نداشت؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
عزیزدلم شما تو بارداری کرونا گرفته بودین؟ من ۲۶ هفتمه حدود ده روز پیش عطسه و آبریزش گرفتم که فکر ک ...

بله منم باردار بودم گرفتم ولی خداروشکر خفیف بود

اگه بگی میگن برو تست بده اگه منفی بود پذیرش میکنن واسه همین بنظرم نگی بهتره من گفتم کلی دردسر شد برام

نه خداروشکر تاثیری رو بچه و زایمانم نداشت فقط رو بویایی خودم اثر داشته و اینکه هنوزم بعضی وقتا حس میکنم تو بدنم مونده میترسم بعضی وقتا پیش بچه ماسک میزنم

عزیزم نی نیت دنیا اومد بسلامتی؟تاثیری که روش نداشت؟

آره عزیزم،نه خداروشکر همه چیش نرمال بود تاثیری نداشته

2738
بسلامتی عزیزم انشالله همیشه سلامت وخوشحال باشی برو دکتر بویاییت برگرده توییک کرون چیه عزیزم انشالله ...

زنده باشی گلم همچنین،تورتیکولی یعنی کجی گردن یه طرف گردنش یه توده تو رگش جمع شده که با فیزیوتراپی باید آبش کنن فعلا موندم از ترس بیرون رفتن چیکار کنم،لعنتی رو هرکی یه تاثیری داشته خوبم نمیشه

پسرت چند روزشه؟زردی دختر منم هنوز خوب نشده بعضی وقتا سفید میشه ولی باز زرد میشه نمیدونم چرا اینجوریه چیکار باید کرد

بله منم باردار بودم گرفتم ولی خداروشکر خفیف بود اگه بگی میگن برو تست بده اگه منفی بود پذیرش میکنن و ...

من خداروشکر خیلی خفیف گرفتم

بویاییم هم سه روز فقط رفته بود بعد سه روز برگشته و الآن بوهارو میفهمم کامل

میخوام به دکتر متخصصم هم نگم چون دکتر عفونی گفت خداروشکر رد کردی و خیلی خفیف بوده دارو هم نیاز نیس بخوری

میدونی اگه بگم اونموقع واسم همه جا دردسر درست میشه

من یک ماه دیگه نوبت دکتر دارم تا اونموقع هم خداروشکر ناقل نیستم و میتونم برم مطب دکترم با خیال راحت

آره عزیزم،نه خداروشکر همه چیش نرمال بود تاثیری نداشته

عزیزم شما سزارین شدی؟بیهوش شدی؟من اگه بخوام بیهوش بشم واسه سزارین مشکلی پیش نمیاد؟

عزیزم شما سزارین شدی؟بیهوش شدی؟من اگه بخوام بیهوش بشم واسه سزارین مشکلی پیش نمیاد؟

طبیعی گفته بودن ولی طبیعی نشد سزارین شدم،نمیدونم بی حسی بود یا بیهوشی ولی آمپولو از کمرم زدن چندثانیه بعد بیهوش شدم وسطای عمل چشامو باز کردم ولی باز خوابم برد 

نه چه مشکلی؟

طبیعی گفته بودن ولی طبیعی نشد سزارین شدم،نمیدونم بی حسی بود یا بیهوشی ولی آمپولو از کمرم زدن چندثانی ...

پس خداروشکر کرونا تاثیری روی زایمان نداره

بله منم باردار بودم گرفتم ولی خداروشکر خفیف بود اگه بگی میگن برو تست بده اگه منفی بود پذیرش میکنن و ...

سلام عزیزم .ببخشید میپرسم .میشه بپرسم قد و وزنتون موقعی ک کرونا گرفتین چقد بود 

2706