2733
2739
زنده باشی گلم همچنین،تورتیکولی یعنی کجی گردن یه طرف گردنش یه توده تو رگش جمع شده که با فیزیوتراپی با ...

سلام گلم‌دخترت جطور شد دکتر گفت برلی درمانش جکار کنید منمکپسرم سرشو رواکثرا سمت چپ برمیگردونه سمت راست براش سخته حتی سرش کمی کجی داره هرچه سرشو سمت راست میخوابونم بازمیره چپ متخصص اطفال میگه عضلات گردنش ضعیفه خودت روزا گردنشو چپ وراستش کن که یاد بگیره😔یرقانش خو ب شده شکر

سلام گلم‌دخترت جطور شد دکتر گفت برلی درمانش جکار کنید منمکپسرم سرشو رواکثرا سمت چپ برمیگردونه سمت را ...

سلام عزیزم فعلا همونجور مونده فیزیو هم نمیبرم تو خونه ماساژ میدم خودم،نمیدونم چیکار کنم همه جا پره مریضه

سر دخترتو هی جابجا کن هر طرف نذار یجا بمونه

امروز بردمش دکتر برا بیرون رویش گف زردی داره هنوز ببر آزمایش بده فردا ببرم ببینم چیه خسته شدم دیگه شیرمم کم شده⁦🤦🏻‍♀️⁩🙁

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ۳ ماهمه کرونا گرفتم امروز قرنطینه ام تموم میشه،نمیدونم برای بچم تاثیر داشته یا نه آخر هفته میرم ...

توکل کن به خدا انشالله که تاثیری نداشته و دخمل خانومت صحیح و سالمه🥰

2740

سلام استارتر

خدا رو شکر که خودتو و نینی سلامتید

تایمیکتو از اول خوندم تا به زایمانت رسیدم یه نفس راحت کشیدم

منم چند روز بیحال بودم تا اینکه بویاییم امروز از بین رفت و رفتم تست دادم

امیدوارم منو و پسرمم از این بیماری عبور کنیم

سلام استارتر خدا رو شکر که خودتو و نینی سلامتید تایمیکتو از اول خوندم تا به زایمانت رسیدم یه نفس ر ...

سلام عزیزم مرسی آره خداروشکر جون سالم به در بردیم ولی الان سختر از دوران بارداریه یکم که بیحال میشم استرس میگیرم که نکنه باز گرفتم زود میپرم ماسک میزنم پیش بچه 😄عزیزم انشالله بلا به دور باشه اونایی که بیماریشون گوارشیه کروناشون ضعیفه مراقب خودت باش زود خوب میشی چیزی نیس

من از کرونا گرفتن تو بارداری خیلی میترسم الان عموم گرفته بدحال تو ای سیو همش میترسم بگیرم بمیرم

نترس عزیزم مردن دست خداس فقط تو مواظب باش رعایت کن انشالله نمیگیری ،استرس خودش سیستم ایمنی بدنو میاره پایین استرس نداشته باش

انشالله عموتم زودتر خوب میشه

سلام عزیزم مرسی آره خداروشکر جون سالم به در بردیم ولی الان سختر از دوران بارداریه یکم که بیحال میشم ...

ببخشید شما که بویایی نداشتی بینیت کیپ شده بود یا بینیتون مثل روزای عادی بود فقط بویایی نداشتید؟

2706