2733
2734
عنوان

باوجودبچه ومشغله داشتن توی زندگی ادم چجوری میتونه..

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 45 پست
چحوری وقت میکنین به همه کاراتون برسین؟

برنامه ریزی ... البته بگم وسواس نباید داشته باشی مثلا در مورد تمیزی خونه من همیشه خونم تمیزه اما ممکنه یه روزایی به هم ریخته باشه خودم سخت نمیگیرم و به خودم و اطرافیانم (منظورم بچه و همسر موقع مهمونی که مرتب هست)قبولوندم که اگر بعضی مواقع ریخته پاشیده است اشکال نداره یه روزایی هم همیشه تمیزه 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توسن۵۰سالگی دانشگاه میره؟افرین به ارادش

آره واقعا خیلی اراده داره 

ولی اینجور ادما نمیتونن همه کارارو درست انجام بدن مثلا به بچش نمیرسه 

خود من با اینکه مجردم وقتی که دانشجو بودم و کارم میکردم خیلی خسته بودم همیشه و سخت بود 

میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💔
2731
عزیزم یا شوهرشون یکدل وهمراهن یا ی کمکی حسابی وهمیشگی وبی منت مثل مادر وخواهر دارن

اینکه همسر و یا مادر کمک باشن خیلی عالیه ولی خودم به شخصه ادمای زیادی دیدک که همراه خوبی دارن ولی خودشون همت ندارن به نظرم اینکه خودم ادم هم بخوادمهمه

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

من خواهرم پرستار هست وقتی که شیفت میره مادرم دوتا بچه هاش رو نگه میداره بعد زایمان منم قراره بچه منم نگهداره تا من دوباره برم سرکار

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
 خواستیم شد وهزارماشالله

یه خورده از کاراریی که میکنی بگو ایده بگیریم از هم

برنامه ریزی کنی میشه

من تا ساعت ۵ سر کار

بعدش شام میپزم و برای فردا هم میذارم 

ورزشم سه روز در هفته

الانم شامم را گذاشتم اومدم نی نی سایت 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738
آره واقعا خیلی اراده داره  ولی اینجور ادما نمیتونن همه کارارو درست انجام بدن مثلا به بچش نمیرس ...

کسی که میره دانشگاه در این سن حتما همه جوانب رو در نظر میگیره و برنامه ریزب میکنه 

معمولا کارمندها همه زندگیشون رو برنامه ریزی دارن در غیر این صورت نمیرسن به کاری

التماس دعا
بچه هم دارین؟

بله .تازه به دنیا آمده .میذارمش پیش مادرشوهرم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
کسی که میره دانشگاه در این سن حتما همه جوانب رو در نظر میگیره و برنامه ریزب میکنه  معمولا کارم ...

من خودم موقع هایی که کارم کمه برنامه زندگی از دستم خارج میشه و اتفاقا به کارام کمتر میرسم و تنبل میشه البته هر کس  ی جوریه

2706