2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما خواستیم و شد

شما هم اگر اراده کنید به نتیجه میرسید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من هرکسودیدم که شاغل بوده ومتاهل بچه نداشته یااگر بچه هم داشته میذاشته خونه مادرش بنظرم بازم باوجود پرستارادم کم میاره وخیالشم راحت نیست مادرادم کمکش باشه عالیه

❤💖💛💚
2738

من .... ما خواستیم و شد  

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

همکار من شوهر داره بچه داره دانشجو هست شاغلم که هست تازه ۵۰سالشه

ولی به بچه ش اصلا نمیرسه انداخته گردن شوهرش دخترش چهارم دبستانه

میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💔
من هرکسودیدم که شاغل بوده ومتاهل بچه نداشته یااگر بچه هم داشته میذاشته خونه مادرش بنظرم بازم باوجود ...

به نظر م ادماهایی که شاغل نیستن ی مشغولیات دیگه ای برای خودشون دارن مثل بازار گردی ..که باز هم معمولا از بقیه کمک می گیرن 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2706