2733
2739
عنوان

جریان بی محلی خواهرشوهرم و دعوای ما

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 31 پست
نباید مادرشوهرت اروم میکردی نباید سوغاتی میاوردی نباید پیام وزنگ میدادی. باید بعضی ها یادبگیرن ...

دمت گرم نظر من هم مثل شماست

عزیزم تحویلشان نگیر ،باهاشون کم رفت و آمد کن با شوهرت خوش باش

اره😐🎈 دردودلم نبوده بیشتر پر کردن بوده

شما خودت خواهرشوهری احتمالا ولی بدون خانواده شوهر حق ندارن بهدعروس اونقدر حرف بزنن که بره به شوهرش بگه اخرم بگن پرش کردن

حق ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما خودت خواهرشوهری احتمالا ولی بدون خانواده شوهر حق ندارن بهدعروس اونقدر حرف بزنن که بره به شوهرش ب ...

من تک فرزندم😐🎈

منم نمیگم حق دارن

ولی اونا از چشم شما میبینن

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
قضاوت میکنی حکم میدی باید بدونی

امضام😃🎈مخصوص توئه

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2738
نه عزیزم من برای حرفت دلیل میخوام ,,, این امضام کپی شدست اول خودت باید متوجه بشی همه اینجور نیستن

کپی شده از کجاست؟😐🎈

واسه کدوم حرفم دلیلی میخوای؟ بگو بگم بهت

نباید مادرشوهرت اروم میکردی نباید سوغاتی میاوردی نباید پیام وزنگ میدادی. باید بعضی ها یادبگیرن ...

من از خوبی اینکارو کردم حالا میخوانم قدر ندونن برای من فرقی نداره,, نیاد اون روز که منم خیلی حرفا رو بزنم

2706