2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همبرگر 

بچه ها یه سوال اگر شما  از تو دیوار باکسی اشنا بشید و قرار باشه 2میلیون ازش خرید کنید چی جوری پرداخت میکنید؟ میرین اونجا کارت به کارت میکنید؟ من میترسم براش ببرم بعد بگه کارت به کارت نمیشه و... 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738

من ساعت ۳ واس پسرم غذا گذاشتم‌ مثلا نهار بخوره حالم‌ خوب نبود  زیرش رو خاموش کردم فرار کردیم ‌ اومدیم خونه ی مامان ‌ از بیرون ‌ گرفته‌ بود ‌ همچنان‌ هم‌ دلم نمیخواد برم‌ خونه و به شام‌ فکر کنم‌ جام ‌ خوبه😀😀

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
همبرگر  بچه ها یه سوال اگر شما  از تو دیوار باکسی اشنا بشید و قرار باشه 2میلیون ازش خرید ...

😀😀😀آخ‌ چ‌ قدر پسرم‌ ظهر گریه‌ کرد واسش

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706